Potrzebuje pomocy prawnej.

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Potrzebuje pomocy prawnej.

Postautor: Diana » czwartek 14 kwie 2016, 11:37

Proszę o pomoc, mam problemy z mężem, który coraz częściej robi awantury w domu stracił pracę, być może przez to, ale jest dość agresywny w ostatnim czasie. Nie wiem co zrobić, żeby to nie przekształciło się w piekło. Nic do niego nie trafia mamy 2 dzieci. Jestem z Warszawy.
Diana

Re: Potrzebuje pomocy prawnej.

Postautor: Daczkowski » czwartek 14 kwie 2016, 11:48

Jeśli chodzi stricte o rozwód to wejdź sobie namiar na mecenasa Budrewicza - http://www.rozwod-warszawa.pl/ jeśli chodzi o doświadczonego prawnika w Warszawie zajmującego się takimi sprawami to jedno z bardziej rozpoznawalnych nazwisk. Najlepiej się po prostu umówić i przedstawić sytuację, poprosić o radę. Nikt Ci nie doradzi tak dobrze jak zrobi to prawnik. który zajmuje się takimi sprawami od lat.
Daczkowski

Postautor: ewelina546 » wtorek 26 kwie 2016, 23:28

Witam.
W Warszawie jest kancelaria http://www.kancelariarodzinnawarszawa.pl ,w której adwokaci specjalizują się wprawie rodzinnym. Sprawy rozwodowe zawsze należą do bardzo trudnych i długotrwałych. Natomiast walka w pojedynkę może przysporzyć wiele szkód i nerwów. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że rozwód jest nie tylko stresujący, ale także strasznie obciąża psychikę. Dlatego podczas rozwodu prawnik dąży do jak najszybszego rozstrzygnięcia.
ewelina546

Postautor: Zuzianna » wtorek 30 maja 2017, 11:57

Możesz na samym początku skorzystać z bardzo fajnej opcji jaką proponuje kancelaria prawna Zaufany Prawnik. Na swojej stronie mają oni bezpłatną poradę on-line. Myślę, że na początku sprawy, gdy jeszcze nie wiesz za co się "chwycić" i gdzie iść po pomoc, to warto z takich opcji korzystać. Ja akurat mam w rodzinie studenta prawa, więc nie mam żadnych problemów z pierwszą fazą pomocy prawnej.
Zuzianna

Postautor: LubieMojaPrace » środa 03 sty 2018, 20:09

Ja również potrzebuje pomocy prawnej, a właściwie kogoś kto zajmuje się rozwodami i podziałem majątku. Czy ktoś słyszał o Budrewiczu ? Podobno jest dobry w tym co robi i prowadzi sprawy od początku do końca. Zależy mi na opiniach ludzi, który mieli z nim styczność.
LubieMojaPrace

Postautor: hiphop12 » poniedziałek 23 kwie 2018, 17:38

Koniecznie zgłoś się do kancelarii Chmurak kancelaria-chmurak.pl . Fachowa wiedza i zaangażowanie pozwoliła na rozwiązanie pewnego kłopotu, dlaczego nie miałoby być podobnie i w Twoim przypadku? Wspolpraca z tym prawnikiem okazala sie bardzo owocna i przyjemna. Od poczatku do konca bylo czuc bijacy profesjonalizm. :)
hiphop12

Postautor: Beti85 » poniedziałek 18 cze 2018, 17:51

Ja od siebie jak coś mogę polecić tę kancelarię - Kancelaria Hilarowicz. Sama korzystam z ich usług już chyba z rok przy prowadzeniu mojej firmy. Ostatnio miałam też możliwość sprawdzenia ich w mojej prywatnej sprawie i też doskonale wywiązali się ze swoich obowiązków.
Najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy - https://www.ifirma.pl/uslugi-ksiegowe/darmowy-program-do-faktur/o-usludze
Beti85

Postautor: grieg » poniedziałek 02 lip 2018, 11:40

http://holdingprawny.pl/prawnicy/ Idź na konsultacje. To się dowiesz jakie opcje, nie wiem czy chcesz się rozwodzić od razu czy jakieś „ostrzeżenia”. Na pewno Ci pomogą. Powodzenia!
grieg

Postautor: Romek_dolny78 » wtorek 18 wrz 2018, 11:35

Ja mogę polecić dobrą kancelarię prawną w Zielonej Górze. Kancelarię prowadzi adwokat Dominik Baranowski i kancelaria jest prowadzona od 2003 roku i oferują usługi, w których zakresie mieszczą się między innymi porady prawne , reprezentowanie klienta, mediacje i tym podobne.
Romek_dolny78

Postautor: Dominika1987Dominka » wtorek 18 wrz 2018, 11:51

Jeżeli szukasz pomocy prawnej i jesteś z okolic Gliwic to warto zgłosić się do kancelarii na Zwycięstwa 16 / 1a. Warto nadmienić, że Kancelarie prawne Jana Panka, Aleksandry Zdanowicz i Michała Zdanowicza zbudowane są na fundamencie długoletniej tradycji prawniczej oraz więzach rodzinnych.
Dominika1987Dominka

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic