samochód luksusowy- jaki i gdzie

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: samochód luksusowy- jaki i gdzie

Postautor: Gość » poniedziałek 11 cze 2018, 14:14

Dobrym pomysłem jest też wypożyczenie samochodu, na ślub na przykład :D firma Dyniewicz oferuje takie usługi, limuzyna i kierowca na dany termin :)
Gość

Postautor: paulitz90 » wtorek 12 cze 2018, 11:09

Nie mam za bardzo doświadczenia w tej kwestii. Nie będę mógł pomóc...
Bo jeśli zadasz pytanie, uważaj: możesz usłyszeć odpowiedź. Szkoda, że niewielu ludzi pamięta o tej prostej prawdzie, naiwnie sądząc, że wiedza jest dobrem samym w sobie.
paulitz90

Postautor: Albatros348 » czwartek 21 cze 2018, 07:30

Nawet luksusowy samochód może wyglądać tanio, jeśli nie będzie się o niego dbało, jego stan będzie fatalny. Mam tu na myśli przede wszystkim regularne odwiedzanie myjni samochodowej. Mój samochód nie jest możne najświeższej daty, jednakże Auto Spa autospaszczypczyk.pl/ co jakiś doprowadzają go do należytego porządku i prezentuje się lepiej, niż nie jeden, nowy samochód który jest brudny, zaniedbany!
Albatros348

Postautor: wybik » środa 27 cze 2018, 22:55

Albatros348 pisze:Nawet luksusowy samochód może wyglądać tanio, jeśli nie będzie się o niego dbało, jego stan będzie fatalny. !

Tu masz oczywiście 100% racji :D Jestem tego samego zdania. Dbanie o stan karoserii to podstawa, ale także nie można zapomnieć o podwoziu, bo jak to zaniedbasz to daleko nie dojedziesz ;) Porządne zabezpieczenie antykorozyjne powinno wyglądać właśnie tak: sztukawyciszania.pl/antykorozja
wybik

Postautor: ermiermi » czwartek 05 lip 2018, 13:32

Polecam zajrzeć do Carolina Toyota Wola, mają bardzo fajną ofertę na samochody z wyższej półki. Są też różne sposoby finansowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Toyota ma fajne, bezawaryjne auta, nie trzeba ich przedstawiać
ermiermi

Postautor: olaafasola » wtorek 17 lip 2018, 08:34

Jak ktoś chce wypożyczyć autko z kierowcą i gdzieś pojechać, to polecam sprawdzić firmę Dyniewicz, mają luksusowe limuzyny i busy jak na więcej osób wyprawa :D
olaafasola

Postautor: KK1988 » czwartek 19 lip 2018, 08:57

Tak na prawdę jeśli chodzi o luksusowe auta to wszystko zależy od tego co Ci się podoba. Jeśli chodzi o dwie marki które podałeś ja wybrałbym lexusa.
KK1988

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic