samochód luksusowy- jaki i gdzie

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: samochód luksusowy- jaki i gdzie

Postautor: herbi » środa 10 kwie 2019, 15:21

Byłem ostatnio w katowickim salonie Bawaria Motors BMW, bardzo duże wrazenie zrobiło na mnie BMW serii 5 Touring. Robi wrażenie, czarny metalic, skórzane fotele, fajne wyposażenie, niskie spalanie, ma kopa auto...taki dla mnie luksus
herbi

Postautor: DamianEr » piątek 24 maja 2019, 13:50

Jeżeli chcesz mieć naprawdę porządne wycieraczki to sprawdź Visee na ich stronie możesz dobrać je do określonego modelu auta, czy innych środków transportu jak ciężarówek czy autobusów. Pod względem jakości wykonania i efektywności ciągania wody z powierzchni szyby są najlepsze. Szkoda że przekonałem się o tym tak późno . Masz do wyboru w przypadku aut osobowych 2 linie ich produkcji Aquatec i Varioclip, gdzie w każdej jest coś wyróżniającego. Warto w wolnej chwili zapoznać się z nimi dokładniej.
DamianEr

Postautor: Welmer » piątek 24 maja 2019, 16:08

Każdy ma swoją definicję luksusu - dla jednego będzie to mazda, a dla innego bentley.
Welmer

Postautor: nella » środa 31 lip 2019, 11:54

A może Mitsubishi? my niedawno kupilismy luksusowe Mitsubishi Eclipse- bezpieczne, przestronne auto rodzinne. Jazda nim to czysta przyjemnosc. Nasze marzenie się spełniło i mamy wymarzony samochód, bo do tej pory tylko auta używane mieliśmy . Polecam salon MM Cars w Katowicach na ul. Kościuszki. Super obsługa
nella

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic