Samochód do firmy - nowy, czy używany?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Samochód do firmy - nowy, czy używany?

Postautor: wawa111 » piątek 15 gru 2017, 12:13

Ja wolę używane. Bardzo dużo aut uzywanych jest obecnie na naszym rynku, ja jak szukam to wybeiram te poleasingowe, np taka Honda noweuzywane.eu/lista/honda-odyssey-2/ mi się bardzo podoba, szukam auta dla rodziny 2+2 niebawem wybiorę się obejrzec na zywo.
http://www.ingai.pl
wawa111

Postautor: evela » piątek 15 gru 2017, 13:32

Nie wiem jak można preferować auto używane skoro wiadomo że że nowe jest zawsze lepsze, nowocześniejsze, pachnie świeżością i nikt go wcześniej nie zniszczył i nie wysiedział. Sam bym pojeździła nowiutkim peugeotem 2008 i nigdy w życiu nie powiem że moje obecne używane auto jest lepsze
evela

Postautor: Gość » wtorek 02 sty 2018, 15:37

Gość pisze:Dostaliście w cuk pakiet pomocy prawnej od ubezpieczenia? Bo taka informacja jest na stronie. Przy zakupie samego OC też się go otrzymuje?

Pakiet pomocy prawnej dostajesz w w cuk do każdej rocznej polisy.
Gość

Postautor: ingos » czwartek 25 sty 2018, 11:42

Mamy w firmie mazdę cx-3, fajne zwinne auto, dobrze się prezentuje a sporo mamy spotkan z klientami i też nie raz się kogoś podwozi, nie pali dużo i nie sprawia żadnego problemu, jeździ się nim świetnie i jak zależy na czasie i jest gdize to jest czym podpędzić
ingos

Postautor: Gość » sobota 03 lut 2018, 17:10

Gość pisze:Pakiet pomocy prawnej dostajesz w w cuk do każdej rocznej polisy.

To jest bonus tylko w cuk dostępny :)
Gość

Postautor: adamsisk » sobota 17 mar 2018, 15:20

Moim zdaniem zdecydowanie nowy, tym bardziej, że teraz są przecież dogodne formy finansowania. Ewentualnie bardzo dobra używka, ale też z salonu. Co do marki polecam Toyotę, praktycznie bezawaryjne samochody według mnie. Mam Aygo oraz Avensis, kupowane w Toyota Włochy, tam też jest bardzo dobry serwis.
adamsisk

Postautor: ress » wtorek 27 mar 2018, 08:31

Nie trzeba jechać aż do Włoch żeby kupić sobie Toyotę. :P Jeśli ktoś jest zainteresowany, to aktualnie jeszcze jest toyota wyprzedaż do końca tego miesiąca
toyota.zabrze.pl/news/toyota-wyprzedaz-rocznika-2017.json
ress

Postautor: alex33@opoczta.pl » wtorek 03 kwie 2018, 10:03

a ja uważam, że firmowy samochód to wizytówka firmy i lepiej jest jednak zainwestować w nowy. Tym bardziej, że można wciąż w leasing lub kupić na wyprzedaży rocznika. W salonie Carolina Toyota Wola w Warszawie mają niezłe ceny i fajne modele Toyoty. Taki samochód będzie dobrze świadczył o firmie :)
alex33@opoczta.pl

Postautor: pawpiotrek » wtorek 03 kwie 2018, 13:54

alex33@opoczta.pl pisze:a ja uważam, że firmowy samochód to wizytówka firmy i lepiej jest jednak zainwestować w nowy. Tym bardziej, że można wciąż w leasing lub kupić na wyprzedaży rocznika. W salonie Carolina Toyota Wola w Warszawie mają niezłe ceny i fajne modele Toyoty. Taki samochód będzie dobrze świadczył o firmie :)

Pod względem oferty i obsługi klienta to jeden z lepszych auto salonów w stolicy
pawpiotrek

Postautor: Joogi » środa 04 kwie 2018, 22:01

jeśli nie będziecie z niego korzystać regularnie to może lepiej rozważyć np wynajem samochodu długoterminowy? Wydaje mi się, że to jest dość rozsądne rozwiązanie bo samochód zawsze możesz oddać. Jak coś to w Wynajmie Aut Premium na Żwirki i Wigury mają dobre warunki na wynajem długoterminowy, a do tego mają ekstra samochody - tak jak ktoś pisał, to wizytówka firmy więc warto wybrać jakąś luksusową markę :)
Joogi

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic