Ogrzewanie domu

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Ogrzewanie domu

Postautor: Irosław » wtorek 23 maja 2017, 12:04

My zostaliśmy przy piecu z podajnikiem ślimakowym, dość ekonomiczny wybór. Aktualnie mamy z Piecbuda, dobry, solidny kocioł. W tym przedziale cenowym zdecydowanie się wyrózniał. Jednak to dobra marka która długo jest na rynku więc znają się na rzeczy
Irosław

Postautor: Welmer » czwartek 25 maja 2017, 17:22

Czym palicie w tym piecu?
Welmer

Postautor: Alicja » niedziela 11 cze 2017, 19:35

Dom, który zamierzam wybudować będzie ogrzewany przy wykorzystaniu energii elektrycznej. Mam takie rozwiązanie u siebie w biurze i muszę przyznać, że bardzo przypadło mi do gustu. Instalacja w biurze jest dość nowa, wykonywała ja Eco Partner firma z Rokietnicy, która ma spore doświadczenie w jej instalacji i co najważniejsze wykorzystuje panele grzewcze produkowane przez siebie z polskich materiałów. Panele są wysokiej jakości, dają przyjemne, komfortowe ciepło i są bezobsługowe, a koszty ogrzewania wcale nie sa wysokie jak wszyscy starsza.
Alicja

Postautor: Krzysiek » wtorek 19 gru 2017, 10:31

Od początku użytkowania domu ogrzewam go pelletem, który okazał się dobrym wyborem. Przede wszystkim jako paliwo jest skuteczny w dostarczaniu ciepła, dobrze się spala dając mało popiołu i jest eko.
Krzysiek

Postautor: Modest » czwartek 04 sty 2018, 21:19

Mnie do pelletu przekonała jego dobra wartość energetyczna, ale też wygoda związana z logistyką jako że jest czysty i pakowany w worki. Tu wspomnę że co sezon zamawiam go online ze strony epellety.pl
Modest

Postautor: dizzzka » poniedziałek 08 sty 2018, 12:12

ile wam tego pelletu wychodzi na sezon? mam dom około 150 m2, dobrze docieplony
dizzzka

Postautor: erzecznikstelmet » poniedziałek 15 sty 2018, 19:14

dizzzka pisze:ile wam tego pelletu wychodzi na sezon? mam dom około 150 m2, dobrze docieplony

Witam! Dizzzka, przykładowych obliczeń zapotrzebowania m.in. na pellet możesz dokonać dzięki kalkulatorowi kosztów różnych źródeł opału, który znajdziesz na stronie: polishpellet.com/kalkulator_kosztow Zachęcam do skorzystania z niego.

Andrzej Wysocki
eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet
erzecznikstelmet

Postautor: maro » środa 14 lut 2018, 19:42

ja patrze na pellet jako paliwo ekologiczne dzięki któremu nie ma smogu w naszym rejonie ponieważ większość mieszkańców mojej miejscowości ma piec na pellet
maro

Postautor: Gracjan » piątek 16 lut 2018, 21:32

Gratuluję rozeznanie kto czym pali:) Ja sam ogrzewam pelletem i wiem że to czyste źródło energii i skuteczne w ogrzewaniu ale sądząc po jakości powietrza w moim mieście to inni palą chyba byle czym.
Gracjan

Postautor: maciek123 » poniedziałek 26 lut 2018, 21:43

od razu widać po dymie z komina kto zanieczyszcza powietrze dlatego tez preferuje ekologiczne paliwa takie jak pellet.
maciek123

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic