Czy warto robić Szambo ekologiczne ?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Czy warto robić Szambo ekologiczne ?

Postautor: 12tomaso » niedziela 02 kwie 2017, 19:34

Hey, jestem w trakcie stawiania domu i prawdopodobnie to już czas gdy należy zastanowić się nad zamontowaniem biologicznej oczyszczalni ścieków, rozmyślam nad oczyszczalniami szwedzkimi jedynie ogółem nie wiem, które lepsze.
Jeszcze temat wykonawcy, czy instalowała komuś firma oczyszczalniaprimeko.pl ich oczyszczalnie ścieków ? Wiem, że szamba ekologiczne według wszystkich jest znakomitą lokatą, rzekomo ekspresowo się zwraca a także nie potrzeba przechowywać rachunków za wywóz nieczystości. Jednakże szukam w zasadzie solidnego montera dlatego że nie sztuką jest wybrać byle kogo, a później zamiast radować się z bezproblemowej oczyszczalni ścieków, dostać coś co bezustannie będzie się uszkadzało i będzie wymagało następnych wkładów finansowych, skarbonki nowej nie poszukuję, wystarcza że w samochód co jakiś okres ładuje parę złotych.
12tomaso

Re: Czy warto robić Szambo ekologiczne ?

Postautor: fifitynapol » wtorek 19 cze 2018, 11:41

Szamba ekologiczne z dotacją dostaniesz na ekomaro. pl. Jeśli nadal poszukujesz, to śmiało polecam odezwać się właśnie do nich. Nie ma co kombinować, trzeba działać, bo to naprawdę się opłaca. Pozdrawiam :)
fifitynapol

Re: Czy warto robić Szambo ekologiczne ?

Postautor: damian00 » czwartek 30 sie 2018, 11:43

My tez teraz przy budowie domu w takie szambo ekologiczne zainwstowaliśmy. to w sumie wygodne rozwiązanie. My mamy od firmy Wiplast - w sumie jedyne co trzeba robić to wywozić osady raz na 2 lata, także w sumie ma się totalnie spokój
damian00

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic