Jak wybrać myjkę ciśnieniową?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Jak wybrać myjkę ciśnieniową?

Postautor: cowibo » poniedziałek 24 kwie 2017, 13:17

potrzebują dobrej klasy myjkę ciśnieniową do swojego domu, ale nie chce też kupować niczego do przemysłowego użytku. Co polecacie?
cowibo

Re: Jak wybrać myjkę ciśnieniową?

Postautor: maciekur » wtorek 25 kwie 2017, 11:26

Ja widziałem ostatnio sporo niezłych karcherów w matrixmedia. Wiem, że mają też na nie dłuższą gwarancję. Na pewno znajdziesz cos odpowiedniego.
maciekur

Postautor: jar0 » środa 26 kwie 2017, 10:15

jeśli myjka, to rzeczywiście tylko karcher. Możesz sobie jeszcze ten artykuł przeczytać: blog.matrixmedia.pl/jak-wybrac-myjke-cisnieniowa . Lepiej sobie dzięki niemu ocenisz, jakiej mocy potrzebujesz do swojego domu.
jar0

Postautor: cowibo » środa 26 kwie 2017, 13:07

Dzięki za poradę:) Myślę, że zdecyduje się na ttą K4: matrixmedia.pl/karcher/urzadzenia-wysokocisnieniowe/myjka-wysokocisnieniowa-karcher-k-4-full-control-home-1-324-003-0.html. Cena jest przystępna i moc mnie w pełni zadowola.
cowibo

Postautor: maciekur » czwartek 27 kwie 2017, 11:31

W matrixie masz też fajną gwarancję na sprzęt, więc na pewno będziesz zadowolony.
maciekur

Postautor: Welmer » piątek 05 maja 2017, 12:11

Najlepiej, żeby pewne elementy np. pompy były miedziane - wtedy będzie miała większą wytrzymałość.
Welmer

Postautor: Adam » poniedziałek 08 maja 2017, 10:28

U nas już pora wiosennych porządków:) Kupiliśmy myjkę z karchera i śmigamy nią po całym ogrodzie i garażu. Parę chwil i wszystko mamy gotowe:)
Adam

Postautor: Pablito » piątek 12 maja 2017, 14:49

Taki karcher do samochodu albo chodnika to super sprawa. U nas by się pewnie przydało coś mocniejszego. Musimy jeszcze przejrzeć wszystkie modele:)
Pablito

Postautor: Lipski » wtorek 16 maja 2017, 10:40

Z takiej średniej półki możesz sobie sprawdzić to: matrixmedia.pl/karcher/urzadzenia-wysokocisnieniowe/myjka-wysokocisnieniowa-karcher-k-4-full-control-home-1-324-003-0.html . Ta myjka jest dużo mocniejsza, ale jeszcze nie zaboli Cię po kieszeni.
Lipski

Postautor: shatter1 » środa 17 maja 2017, 16:31

Woah, faktycznie ta myjka o ktorej pisales czyli matrixmedia.pl/myjka-wysokocisnieniowa-karcher-k-5-full-control-home-1-324-503-0.html jest dosc dobra. Poczytalem opinie na kilku innych forach i warto ja zakupic dzieki stary :)
shatter1

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic