Jakie lampy do salonu?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Jakie lampy do salonu?

Postautor: Barry27 » poniedziałek 26 cze 2017, 05:41

Witam, jesteśmy własnie w trakcie generalnego remontu i teraz po łazience i kuchni przyszedł czas na dopieszczanie salonu i tutaj pojawił się problem. Nie wiemy jaki rodzaj oświetlenia wybrać. nie chcemy na pewno klasycznego żyrandola wiszącego na środku pokoju, nie podoba nam się taki rozwiązanie, uważam, że to już niemodne, zresztą też niepraktyczne, widziałbym raczej u siebie jakieś oświetlenie zaraz przy samym suficie, jednak nie chciałbym żeby to były małe światełka porozrzucane na całej jego powierzchni, chodzi mi mimo wszystko o oświetlenie umieszczone centralnie w pokoju. Znalazłem wczoraj ciekawy pomysł na domzpomyslem.pl/pomysly-i-porady/jak-urzadzic-salon/oswietlenie-w-salonie,pr139.html - mam na myśli rozwiązanie takie, jak na zdjęciu, ale nigdy u nikogo nie widziałem takich lamp i chciałbym dopytać czy może ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć, czy to będzie dobre rozwiązanie? Prezentują się świetnie, ale czy może są jakieś wady tego typu lamp i warto jednak szukać dalej? Z góry dzięki za każdą odpowiedź, pozdrawiam!
Barry27

Re: Jakie lampy do salonu?

Postautor: mlamp.pl » czwartek 06 lip 2017, 14:13

Witamy, chętnie pomożemy w dobraniu idealnego oświetlenia. Na stronie naszego e-sklepu na mlamp.pl, jest wiele różnorodnych opraw oświetleniowych do salonu i nie tylko. Prosimy o kontakt, a postaramy się znaleźć odpowiednie oświetlenie. W razie czego poszukamy zamienników wymarzonych lamp. Pozdrawiamy :)
mlamp.pl

Re: Jakie lampy do salonu?

Postautor: vegeMaja » czwartek 12 kwie 2018, 14:45

Ja wybrałam proste, ale też takie żeby ożywiły wnętrze i też żeby pasowały do całej aranżacji. Myślę też żeby na korytarzu zawiesić żarówki Edisona, które ostatnio są bardzo modne.
vegeMaja

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic