zamienniki do drukarki

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

zamienniki do drukarki

Postautor: cihhas » czwartek 25 sty 2018, 11:39

używacie w firmach zamienników do drukarki? Jeśli tak to jakich i do jakiego sprzetu?
cihhas

Re: zamienniki do drukarki

Postautor: gosia » wtorek 13 lut 2018, 18:29

używam zamienników i w prywatnym urzadzeniu i w firmie, postawilem na active jety, bo jakość jak oryginał, ceny połoa, dla mnie najlepsze
gosia

Postautor: Blade » niedziela 25 lut 2018, 11:26

Zamienniki potrafią oszczędzić sporo pieniędzy. Całkiem ciekawa alternatywa do oryginalnych, drogich tuszy.
Dziewczyna musi się trochę otrzaskać w życiu, które nie będzie obchodzić się z nią jak z jajkiem. Do tego trzeba mieć grubą skorupę - ten w życiu wygrywa, kto nie pęknie przy trzaśnięciu.
Blade

Postautor: intuicja » niedziela 25 lut 2018, 22:39

Generalnie zgadzam się z poprzednikiem. Ujął temat w stu procentach.
Podejście jest tą małą rzeczą, która robi dużą różnicę.
intuicja

Postautor: mizz » środa 14 mar 2018, 11:38

gosia pisze:używam zamienników i w prywatnym urzadzeniu i w firmie, postawilem na active jety, bo jakość jak oryginał, ceny połoa, dla mnie najlepsze

też active jet znam, są bardo dobre, nie widze różnicy między nimi a oryginalnymi tuszami, za to w portfelu zostaje więcej pieniędzy
mizz

Postautor: Karola » środa 28 mar 2018, 09:42

Czasem lepiej kupić nową drukarkę niż bawić się w te zamienniki. Kiedy u nas w biurze popsuła się drukarka i naprawa wyniosła tyle co nowa od razu pojechaliśmy do firmy hicopy z Gdańska na Chwaszczyńską 10 i kupiliśmy tam super kombajn wielofunkcyjny do biura. Firma hicopy zajmuje się tez sprzedażą niszczarek i innych urządzeń usprawniających pracę biura.
Karola

Postautor: keula » poniedziałek 09 kwie 2018, 18:35

nie każdy może sobie pozwolić na zakup nowej drukarki, a jak się trafi na dobre zamienniki to nie ma problemu, wystarczy dobry zamiennik sprawdzonego producenta
keula

Postautor: pawpiotrek » czwartek 26 kwie 2018, 13:26

My w firmie mamy drukarki firmy Brother i sprawują sie bardzo dobrze. Dużo drukujemy, więc potrzebujemy dobrego sprzętu. Do tego zamawiamy tonery zamienniki Asarto aby obniżyć koszty i to sie udaje naprawdę robić. Tonery są tańsze, a druk jest takiej samej jakości.
pawpiotrek

Postautor: doromir » poniedziałek 21 maja 2018, 11:07

kilka marek przerobiłem, z tych tanszych to na pewno na uwagę zasługują te marki actis, stosunek jakości do ceny dobry, nie rozmazują się, z wydajnościa tez jest ok, a płacę kilka razy mniej niż za oryginał
doromir

Postautor: dariusz.a231 » środa 23 maja 2018, 11:16

Używam zamienników w firmie oraz w domu i nieźle się sprawdzają. W sumie to nie testowałem ich jakoś szczególnie, bo za pierwszym razem jak postanowiłem kupić zamienniki, to kupiłem Activejet i jestem z nich zadowolony, więc nie kupowałem już innych.
Ludzie wiedzą, że są nieszczęśliwi, ale mało kto wie, że mógłby być szczęśliwy.
dariusz.a231

Następna

Wróć do Wszystko i nic