Ból w lewym boku

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Ból w lewym boku

Postautor: kawosz19 » niedziela 11 lut 2018, 21:33

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie. Ostatnim czasy niestety coraz częściej pojawia się u mnie ból z lewej strony brzucha... Niezbyt niestety wiem jak sobie z tym skutecznie poradzić oraz co może być powodem takiego stanu rzeczy... Czy macie jakieś doświadczenia w tym zakresie tematycznym? Ja się właśnie zastanawiam czy na przykład coś z tego zestawienia tematycznego byłoby warte uwagi wylecz.to/pl/choroby/uklad-pokarmowy/co-jest-po-lewej-stronie-brzucha-i-co-boli-i-kluje-w-lewym-boku.html Oczywiście i tak będę z tym szła do lekarza...
Gdyby Europa została kiedyś zjednoczona, szczęście, dobrobyt i duma 400 milionów jej mieszkańców nie miałyby granic.
kawosz19

Re: Ból w lewym boku

Postautor: Gość » wtorek 27 mar 2018, 15:20

Na problemy ze strony układu pokarmowego pomaga olejek konopny. To naturalny środek , z atestami, nie uzależnia. Na cbdworld.pl można go kupić.
Gość

Postautor: Gość » poniedziałek 21 maja 2018, 14:57

Gość pisze:Na problemy ze strony układu pokarmowego pomaga olejek konopny. To naturalny środek , z atestami, nie uzależnia. Na cbdworld.pl można go kupić.

Nie jest drogi, a opakowanie starcza na długo. Wygodnie się go aplikuje, w kroplach pod język.
Gość

Postautor: grieg » piątek 29 cze 2018, 15:31

Milion rzeczy to może być, chyba taki ból też się ma przy nietolerancji glutenu. Idź się pooczyszczaj http ://akupunkturapokrywka.pl/ z syfów, zobaczysz czy nie minie. Jeśli nie to może by trzeba jakąś kolonoskopię zrobić.
grieg

Wróć do Wszystko i nic