Wybór serwisu od automatycznych skrzyń biegów - Warszawa

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Wybór serwisu od automatycznych skrzyń biegów - Warszawa

Postautor: KacperIl » wtorek 13 lis 2018, 09:22

Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru sprawdzonego serwisu od automatycznych skrzyń biegów w Warszawie bądź okolicy. Czy macie dla mnie jakieś propozycje w tym zakresie (najlepiej jeżeli będą to miejsca sprawdzone przez Was) i do tego nie aso, bo jednak tam ceny są za wysokie i w moim przypadku już jeden zaproponował mi wymianę skrzyni.
KacperIl

Re: Wybór serwisu od automatycznych skrzyń biegów - Warszawa

Postautor: MarekOl » środa 14 lis 2018, 10:34

A czy słyszałeś może u Auto Józefów? Jeżeli nie to śmiało mogę polecić Ci abyś ich sprawdził ponieważ zajmują się wyłącznie automatycznymi skrzyniami od lat, mają w tym ogromne doświadczenie i mnóstwo zrealizowanych regeneracji. Do tego po jej wykonaniu dają na piśmie nawet roczną gwarancję na całą skrzynię bez limitu kilometrów.
MarekOl

Postautor: SebastianM » piątek 23 lis 2018, 09:23

Tutaj też poprę odpowiedź poprzednika, bo rzeczywiście jeżeli chodzi o skuteczność, jakość oraz ceny to Auto Józefów będzie na pewno warty uwagi bo w samej stolicy można niestety dość mocno przepłacić i często po prostu namówią na wymianę całej skrzyni. Dlatego takie serwisy są pewniejszą opcją bo dokładnie zdiagnozują i wycenia usterkę, a nawet jak już wykonają to wtedy masz pełną roczną gwarancję, która obejmuje całą skrzynię i to bez limitu km.
SebastianM

Postautor: DamianEr » środa 05 gru 2018, 18:20

Słyszałem o nich, ale jeszcze nie byłem na serwisie bo automat w moim Audi na razie działa dobrze i oby tak zostało. Jednak przynajmniej jak coś będzie się działo, to wiem do kogo się zgłosić na naprawę, dzięki!
DamianEr

Postautor: KubaT » czwartek 06 gru 2018, 10:40

Wymieniałem u nich tylko olej w skrzyni natomiast usługę przeprowadzili na najwyższym poziomie i zrobili to od ręki więc wystarczyło tylko trochę poczekać. Ogólnie miła atmosfera, konkretne warunki i mechanicy którzy robią swoje bez wymyślania kolejnych usterek. Pełen profesjonalizm za co ich cenię i na pewno jak tylko będzie taka potrzeba również do nich wrócę.
KubaT

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic