Pomysł na biznes - franczyza?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Pomysł na biznes - franczyza?

Postautor: MarekOl » czwartek 15 lis 2018, 20:40

Cześć,
Chciałbym zapytać co sądzicie na temat franczyzy? Czy jest to dobry pomysł na prowadzenie własnego biznesu, czy jednak lepiej spróbować działań samodzielnie? I czy macie może dla mnie jakieś świeże propozycje jeżeli chodzi o prowadzenie biznesu, byłbym wdzięczny i na pewno dokładnie sprawdzę czego może brakować jeszcze w naszym mieście, pozdrawiam :)
MarekOl

Re: Pomysł na biznes - franczyza?

Postautor: DamianEr » środa 21 lis 2018, 13:21

Ja uważam, że to jak najbardziej fajna opcja na swój pierwszy biznes jeżeli rzeczywiście chcesz mieć dochodową działalność ale i duże wsparcie z góry w zakresie planowania, dostaw produktów oraz marketingu. Ja zdecydowałem się jak na razie na otworzenie swojego punktu motoryzacyjnego w którym sprzedaję oleje, smary, części samochodowe itd. we współpracy franczyzowej z LucArt lucart.pl/zostan-franczyzobiorca i jak najbardziej mogę polecić jeżeli szukasz pomysłu i do tego interesujesz się motoryzacją.
DamianEr

Postautor: KacperIl » środa 21 lis 2018, 16:11

Myślę, że to niezła opcja na franczyzę bo akurat co do tego typu biznesów jak najbardziej wydaje mi się, ze jest to opłacalne co innego w przypadku gastronomii tam bardzo ważna jest lokalizacja i też smak z którym czasami można nie trafić. Dlatego polecam sprawdzić wszystko dokładnie, a przede wszystkim pomysły które mogą przyjąć się w danej lokalizacji i gdzie jest najmniejsza konkurencja.
KacperIl

Postautor: SebastianM » czwartek 22 lis 2018, 15:14

Moja opinia nie będzie odbiegała od tych poprzedników bo również mam bardzo dobre skojarzenia z franczyzą i wiem, że może być to niezły dochodowy biznes jeżeli tylko będziemy zaangażowani i jednocześnie chętni do nauki nowych rozwiązań i pomysłów.
SebastianM

Postautor: WeronikaMek » piątek 23 lis 2018, 13:52

Przede wszystkim wszystko sobie przeanalizuj, sprawdź jak wygląda rynek zbytu, czy nie ma dużej konkurencji oraz jak kształtują się koszty utrzymania. Czasami nie warto się spieszyć z decyzją, natomiast opcja sklepu z LucArt (lucart.pl/zostan-franczyzobiorca/) naprawdę może być dobrą formą biznesu, szczególnie że masz już tak naprawdę wszystko gotowe co odejmuje Ci sporo stresu i obowiązków. A zarobić jak najbardziej się da, ponieważ my z mężem zdecydowaliśmy że w przyszłym roku otwieramy z nimi już nasz drugi punkt.
WeronikaMek

Postautor: KubaT » piątek 23 lis 2018, 14:13

Ja również chciałbym zacząć coś swojego bo jednak praca na etacie nie jest najlepszą opcją, szczególnie w korporacji. Dlatego postanowiłem poszukać alternatywy i taki biznes o jakim piszecie pasowałby też mi, bo sam często weekendami lubię podłubać coś przy samochodzie swoim i znajomych więc wydaj mi się że w niektórych aspektach też bym był w stanie coś doradzić.
KubaT

Postautor: opiekunnestbank » środa 04 wrz 2019, 18:57

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl/wspolpraca Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

Postautor: goran » wtorek 08 paź 2019, 17:55

Z jakimi podmiotami Nest Bank podpisuje umowy? Czy są to wyłącznie osoby fizyczne, prowadzące działalność gospodarczą?
goran

Postautor: opiekunnestbank » środa 06 lis 2019, 07:54

Szanowny Panie, ponieważ w Nest Bank staramy się maksymalnie upraszczać procedury związane z otwarciem i prowadzeniem Placówek Partnerskich nie wymagamy określonej formy prawnej przy otwieraniu Placówki Partnerskiej.
Zobacz więcej: nestbank.pl/wspolpraca

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic