Wybór nowego bus do firmy - gdzie szukać? - Rzeszów

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Wybór nowego bus do firmy - gdzie szukać? - Rzeszów

Postautor: KacperIl » środa 16 sty 2019, 16:01

Cześć,
Chciałbym zapytać Ws gdzie szukać nowego busa do firmy budowlanej. Szukam czegoś większego w niezłej cenie i też z opcją leasingu jeżeli jest taka możliwość. Czy macie swoje pewne salony gdzie warto zajrzeć podczas poszukiwań. W Głównej mierze chodzi mi tutaj o Rzeszów :)
KacperIl

Re: Wybór nowego bus do firmy - gdzie szukać? - Rzeszów

Postautor: MarekOl » czwartek 17 sty 2019, 15:42

Hmm to może Fiat Ducato? Moim zdaniem w Rzeszowie warto abyś odwiedził salon Auto Res Rzeszów w którym znajdziesz naprawdę fajny wybór aut na wyprzedaży roczników, ale i czasami zdarzają się również w ofercie aut używanych :)
MarekOl

Postautor: andelor » wtorek 22 sty 2019, 16:16

Możesz zajrzeć na stronę ogl360.pl widziałem tutaj ogłoszenia dotyczące mieszkań z Zabrzu i z tego co widzę jest też kategoria 'Motoryzacja" więc może akurat tu coś znajdziesz? W sumie jak ktoś dba o samochód to nie trzeba wydawać nie wiadomo ile na nowy tylko kupić właśnie taki. Sprawdzić nie zaszkodzi prawda? Powodzenia życzę!
andelor

Postautor: DamianEr » środa 23 sty 2019, 16:25

Ja także jestem za Auto-Res jeden z nielicznych salonów z tak dużym wyborem aut i do tego sprawdzony serwisów aso. Przede wszystkim świetna jakość obsługi, przystępne ceny za części i pracę mechaników. Od razu starają się wyceniać usługę i dotrzymują danego słowa dzięki czemu nie ma później żadnych kłopotów z tymi samymi usterkami czy mocno zawyżonymi cenami.
DamianEr

Postautor: SebastianM » środa 30 sty 2019, 09:41

Hmm ciekawe, w sumie może rzeczywiście warto kupić nowego busa jak teraz są takie oferty. Będę musiał sam też zajrzeć do tego salonu i zobaczę jak kształtują się warunki zakupu bądź leasingu.
SebastianM

Postautor: KubaT » sobota 09 lut 2019, 11:04

Z usług Auto Res korzystam już od lat zarówno w przypadku serwisów jak i zakupu nowych samochodów. Tutaj zawsze mam pewność co do jakości wykonywanych napraw, poziomu obsługi, czy braku problemów z zawyżaniem cen podczas realizacji. Dbają o dobro klienta, a dzięki temu ja również nie muszę szukać innych serwisów i daję im zarobić.
KubaT

Postautor: KacperIl » czwartek 14 lut 2019, 19:53

Super w takim razie chyba nie będę już dłużej zwlekał i w następnym tygodniu wybiorę się na jazdę próbną i dokładne poznanie oferty. Jeszcze raz dzięki i jak macie jeszcze jakieś propozycje to piszcie chętnie się czegoś więcej dowiem :)
KacperIl

Postautor: LPBayerGroup.pl » środa 20 lut 2019, 11:36

Akurat tutaj nie powinno być żadnego problemu, to bardziej kwestia tego jaki budżet posiadasz na zakup nowego busa, przejrzyj oferty dilerów z Rzeszowa i może coś przypadnie Co do gustu, teraz są wyprzedaże rocznika 2018.
LPBayerGroup.pl

Postautor: DamianEr » wtorek 05 mar 2019, 11:02

KacperIl pisze:Super w takim razie chyba nie będę już dłużej zwlekał i w następnym tygodniu wybiorę się na jazdę próbną i dokładne poznanie oferty. Jeszcze raz dzięki i jak macie jeszcze jakieś propozycje to piszcie chętnie się czegoś więcej dowiem :)

Nie ma za co, trzymam kciuki aby się wszystko udało i żebyś był zadowolony. Jak masz jeszcze jakieś dodatkowe pytania do nas pisz może coś jeszcze uda się wyciągnąć. Jednak na pewno największa wiedzę będą miały jednak osoby z działu ich obsługi klienta.
DamianEr

Postautor: MarekOl » piątek 08 mar 2019, 11:23

Nie ma za co! Również czekam na twoją recenzję i mam nadzieję, że pójdzie to sprawnie, a z wybranego auta będziesz zadowolony!
MarekOl

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic