Nagrobek, pomoc w wyborze

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Nagrobek, pomoc w wyborze

Postautor: MarekOl » niedziela 20 sty 2019, 13:17

Witam,
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru odpowiedniego nagrobka jeżeli chodzi o jakość materiału, wykonania jak i cenę. Czy macie swoje typy i możecie nam powiedzieć co wybrać i jak najlepiej będzie go sfinansować kiedy budżet nie jest zbyt wysoki.
MarekOl

Re: Nagrobek, pomoc w wyborze

Postautor: SebastianM » niedziela 20 sty 2019, 23:05

Myślę, że przede wszystkim warto postawić na trwałe materiały które pozwalają na stworzenie dobrej jakości nagrobka na lata dlatego ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na granit, który jest takim przykładem wysokiej klasy kruszywa. A co do opcji finansowania to sprawdź w wolnej chwili również iRaty.pl co pozwoli Ci na jego zakup i późniejsze spłacenie w wygodnych ratach.
SebastianM

Postautor: KacperIl » niedziela 20 sty 2019, 23:08

W sumie brzmi ciekawie, muszę przyznać że nam też by się przydało bo również planujemy w tym roku wymianę nagrobka dla naszych rodziców.
KacperIl

Postautor: KubaT » niedziela 20 sty 2019, 23:18

W tym zakresie już jest naprawdę wiele opcji, my także nie ta dawno wymienialiśmy nagrobek rodzinny i muszę przyznać, że przy większych modelach jest to naprawdę spory problem pod względem wydatków jak i wykonania. Natomiast fajnie, że są takie opcje o których piszą moi poprzednicy czyli iraty bo można złożyć prosty wniosek przez internet i czekać na szybką odpowiedź i przyjęcie.
KubaT

Postautor: DamianEr » niedziela 20 sty 2019, 23:23

Ja już nie jednokrotnie korzystałem z ich pomocy w zakresie rozłożenia na raty czy też leasingu i muszę przyznać, że zawsze można liczyć na ogromne wsparcie ich obsługi, przystępne raty i co ważne szybką reakcję oraz dużo mniej formalności w porównaniu do większości banków
DamianEr

Postautor: ewa571 » sobota 04 maja 2019, 09:46

Zaraz też będę musiała dokonać wyboru co do nagrobka dla ojca. Sama nie wiem co wybrać. Czytałam teraz jarocin.naszemiasto.pl/artykul/opinie-o-caelum-uslugi-pogrzebowe-opinie-klientow-mowia,5035049,artgal,t,id,tm.html?czy_podglad=t&hash_podglad=9bb4260111c94f70dccf180d4d1d1ad4 opinie Caelum i podobno mają bardzo ładne i mocne nagrobki, więc chyba się tam przejadę.
ewa571

Postautor: Damian343 » piątek 08 lis 2019, 11:27

Dodatkowo warto zadbać o bezpieczeństwo nowego nagrobka i ubezpieczyć go przed różnymi zdarzeniami losowymi jak kradzieże czy skutki wichur i ulew, które potrafią podmyć pomnik i poważnie go uszkodzić. Ubezpieczenie nie kosztuje dużo a można o nim poczytać na stronie cuk.pl/porady/czy-mozna-ubezpieczyc-nagrobek
Damian343

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic