Jakie buty sportowe kupić?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Jakie buty sportowe kupić?

Postautor: nowości » sobota 13 lip 2013, 21:29

Dla wszystkich fanów butów typu Nike Airmax !
nowości

Postautor: koko » środa 17 lip 2013, 10:53

Airmaxy zupełnie mi się nie podobają. Wolę tradycyjne buty Nike bez żadnych udziwnień.
koko

Postautor: Gwozooxz » sobota 20 lip 2013, 17:54

Ja ostatnio kupiłam sobie super Air Maxy ;) Takie: http://air-max.pl/index.php?route=produ ... uct_id=149 Są mega wygodne.
A tak ogólnie to jak myślicie z czego wynika tak wysoka cena tych butów? Wiem, że są mega, ale jednak są znacznie droższe niż zwykle Nike (które też są mega :D)
Gwozooxz

Postautor: Adi26 » sobota 20 lip 2013, 20:58

Ja mam Nike - do biegania.Teraz szukam dobrych na wypad w góry.
Adi26

Postautor: Viktorianksap » poniedziałek 29 lip 2013, 08:46

Jeżeli chodzi o sportowe buty to u mnie królują Air Maxy, nadają się i do biegania, i do chodzenia w nich na co dzień. Idealnie pasują do dżinsów :) Mam takie: air-max.pl/index.php?route=product/product&path=59&product_id=293 Są kolorowe, więc idealnie nadają się na lato :)
Viktorianksap

Postautor: aga2013 » poniedziałek 29 lip 2013, 11:10

Witam, ja ostatnio zakupiłam pumy i są naprawdę świetne, ze znaczkiem ferrari. Polecam są męskie i damskie strasznie wygodne.
aga2013

Postautor: Matylda » wtorek 30 lip 2013, 10:28

Ja preferuję buty Adidas, jak dla mnie są najodpowiedniejsze. Mam już trzecią parę i bardzo jestem z tej marki zadowolona. Ostatnią parę kupiłam sobie w sklepie ActiveStyle.pl, bo się okazało, że tam jest najtaniej.
Matylda

Postautor: Filipinka » sobota 03 sie 2013, 20:40

Jeżeli chodzi o sportowe buty to u mnie królują Air Maxy, nadają się i do biegania, i do chodzenia w nich na co dzień. Idealnie pasują do dżinsów :) Są kolorowe, więc idealnie nadają się na lato :)
Filipinka

Postautor: M4lgosia19 » niedziela 04 sie 2013, 16:03

Ja posiadam asicsy i nie narzekam ! :)
Pozdrawiam
M4lgosia19

Postautor: Jimmy_B » środa 14 sie 2013, 09:07

To zależy jaki sport się uprawia. Ja może podam swój przykład. Dużo biegam (i robię to regularnie, prawie codziennie jak czas i kondycja pozwala, więc zakupiłem specjalne buty do biegania męskie. Zalinkowałem sklep z którego korzystałem, bo może komuś się przyda. Czym te buty się różnią od zwyczajnych adidasów? Są przede wszystkim tak skonstruowane, by noga jak najmniej się męczyła podczas biegania. Oczywiście nie ma też mowy o jakichś obtarciach stóp czy palców. Dlatego jeśli mowa o obuwiu sportowym, to musi być wyspecjalizowane :D
Pod pierzyną schował się Jasiu z Katarzyną...
Jimmy_B

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic