Zabawki dla dzieci - gdzie?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Zabawki dla dzieci - gdzie?

Postautor: martyna28 » wtorek 14 maja 2013, 18:48

Ktoś wyżej pytał o zabawki drewniane.
Ja kupuję fajne zabawki dla dziewczynek i chłopców z drewna w Szkolnisie ( w linku można pooglądać). Polecam - naprawdę dobry sklep :)
martyna28

Postautor: kaśka » wtorek 21 maja 2013, 19:00

Zabawki dla dzieci sprawiają mi najwięcej problemu, bo nigdy nie wiem na co się zdecydować :/ zastanawiam się teraz nad czymś absolutnie nowym, czyli nad tekturowymi klockami - co o tym myślicie? mówili o nich nawet w tv, więc tak się zastanawiam czy moim dzieciakom nie kupić ich na Dzień Dziecka
kaśka

Postautor: koko » środa 22 maja 2013, 07:25

Tekturowe klocki? Nie słyszałam nigdy o czymś takim. Możesz wkleić jakiś przykład?
koko

Postautor: Barthez11 » czwartek 23 maja 2013, 08:08

Ja tam polecam allegro :D
Barthez11

Postautor: kaśka » środa 29 maja 2013, 17:54

wklejam przykład, bo nie wiem gdzie zdjęcie załadować: http://www.decomania.pl/pl/p/Hocki-kloc ... Domy/11263 przesyłkę dostanę dopiero w piątek, więc na razie nic więcej nie mogę powiedzieć, ale wiem, że można po nich pisać i malować
kaśka

Postautor: koko jambo » czwartek 30 maja 2013, 17:25

a podobają się wam naklejki na ścianę? bo moim zdaniem to genialny pomysł na urozmaicenie dziecinnego pokoju. Można wybrać z tysiąca wzorów, i bajkowe i edukacyjne- mój mały ma teraz alfabet, wcześniej przez dwa lata miał zwierzaki wiejskie i kochał muczeć do krowy ;)
koko jambo

Postautor: Gość » poniedziałek 17 cze 2013, 13:40

Zabawki w internecie można kupić na bezpłatnych portalach ogłoszeniowych takich jak np. ogllo. Ja ostatnio bardzo polubiłam ten portal i często również tam sprzedaje po swojej córeczce nie zniszczone zabawki.
Gość

Postautor: koko » środa 26 cze 2013, 09:10

Bezpłatne ogłoszenia to rzeczywiście bardzo fajna opcja i dla osób, które chcą coś sprzedać i dla tych, którzy chcą coś kupić taniej.
koko

Postautor: Krysia_M » niedziela 21 lip 2013, 21:09

A ja polecam zabawki Sylvanian Families i sklep  http://mamamartas.pl/. Piękne zabawki, moja córka je uwielbia. A ja jestem zachwycona wykonaniem i urodą. Godne polecenia.
Krysia_M

Postautor: Eizzy » środa 31 lip 2013, 10:35

Ja najczęściej kupuję w sklepie internetowym Cobi. Moja córa, od jakiegoś już czasu, uwielbia lalki Winx - http://cobi.pl/zabawki/winx , dlatego też przy każdej uroczystości dostaje jakąś lalkę z tej serii. :)
Eizzy

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic