Zabawki dla dzieci - gdzie?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Zabawki dla dzieci - gdzie?

Postautor: tukey pl » piątek 25 kwie 2014, 06:08

tukey pl pisze:Witam Państwa serdecznie i zapraszam po tanie klocki lego i banbao do naszego sklepu internetowego na www.tukey.pl.
Ceny od 10 do 20 % poniżej katalogowych. Jesteśmy tańsi niż więszkszość sklepów internetowych typu empik agito legaro itp.Z dodatkowego asortymentu oferujemy także galanterie.
Polecam.

Witam Państwa ponownie. Poszerzyliśmy ostatnimi czasy asortyment naszego sklepu o szeroką game artykułów, zabawek i gier dla dzieci. Są to m.in. wózki, foteliki, gry planszowe, zabawki drewniane, maskotki, lalki, rowerki, zabawki edukacyjne, zabawki Wader, tablety dla dzieci i wiele innych. Serdecznie zapraszam na TUKEY_PL
tukey pl

Postautor: krzycha » poniedziałek 28 kwie 2014, 08:55

Nie patrzę na stronę na której kupuję. Najważniejszy jest asortyment i to żeby zabawki spełniały wszelkie atesty i oczywiście żeby się podobało.
krzycha

Postautor: Kozel » poniedziałek 05 maja 2014, 13:08

Polecam hurtownię Arti.pl - sam się tam zaopatruje. Mają dosłownie wszystko, od łóżeczek, po rowerki. Oferta dostępna na http://www.arti.pl/wozki-dzieciece_kat10.html
Kozel

Postautor: Marcela » czwartek 31 lip 2014, 12:43

Witam, ja często kupuję zabawki w sklepie internetowym zabawki-dla-dziecka.pl Jestem bardzo zadowolona wybór bardzo duży wszystko przebiega szybko i ekspresowo naprawdę polecam ! pozdrawiam
Marcela

Postautor: Gość » środa 17 gru 2014, 17:09

A czy jakaś hurtownia sprzedaje w detalu?
Gość

Postautor: Wiki33 » środa 11 lut 2015, 17:32

Jak szukacie naklejek na ścianę to ja kupowałam tutaj http://art-newmedia.com/news/show/51.html spory wybór i dobra jakość materiału, bo już długo się nie odklejają.
Wiki33

Postautor: Gość » sobota 28 lut 2015, 16:25

Ile kosztują , po ile są pakowane?
Gość

Postautor: Gość » sobota 28 mar 2015, 09:18

W marketach budowlanych można kupić pojedyncze naklejki.
Gość

Postautor: Eizzy » piątek 21 sie 2015, 11:17

Ja od pewnego już czas tego typu produkty kupuje przez Internet. Jeżeli nic nie trzeba przymierzać, ani nie ma ryzyka, że coś nie będzie pasować to Internet jest chyba najlepszym rozwiązaniem. Jednym z największych tego typu sklepów jest ToysBox. Polecam szczególnie zabawki kreatywne lub takie, które potrafią zaangażować nasze dziecko. Taka zabawka po pierwsze sie szybko nie nudzi i nie idzie w odstawke do kąta, a po drugie sprzyja rozwojowi dziecka, które w tym wieku bardzo szybko łapie nowe umiejętności.
Eizzy

Postautor: Olqa » poniedziałek 16 lis 2015, 11:47

Ja zamawiam zabawki dla mojej córeczki z www.ene-due.eu bo są drewniane i ekologiczne. Przynajmniej mam pewność, że są bezpieczne. Niestety dużo zabawek, zwłaszcza chińskich, jest rakotwórczych, a niewiele osób ma tego świadomość. Czasem chcąc sprawic swojemu dziecku przyjemność, można mu jedynie zaszkodzić.
Olqa

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic