Sport i zdrowy tryb życia. Nie tylko biznes!

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Sport i zdrowy tryb życia. Nie tylko biznes!

Postautor: Gość » sobota 28 lut 2015, 16:26

Mięso jem ale raz na tydzień.
Gość

Postautor: Gość » sobota 28 mar 2015, 09:24

Ja nie lubię.
Gość

Postautor: Andrzej_On » poniedziałek 20 kwie 2015, 12:38

Witam. Skoro taki wątek powstał, to skorzystam. Po kilkunastu godzinach w biurze z kolegami śmigamy na hali z piłką. Bywa, że na boisku (prawie trawiastym) także. Chcę kupić buty do piłki nożnej, najlepiej nike. Znalazłem kilka modeli na www.butyzakupy.pl - tylko nie wiem, czym różnią się turfy od halówek. Bo korki - rozumiem - na trawę. Czy mogę wybrać jakieś uniwersalne? By i na hali i na trawie pobiegać?
Andrzej_On

Postautor: mathew » środa 06 maja 2015, 12:06

Oczywiscie że tak ja sie staram codziennie biegac, teraz mi sie udaje bo jest codziennie fajna pogoda, wieczorami po parku najlepiej, jak ktoś by chciał wziąć się za bieganie polecam kupić dobre buty, od tego dużo zależy np NewBalance 1080 bardzo porządne
mathew

Postautor: Attyla » środa 06 maja 2015, 12:36

Biznes to by był jak byś założył własną siłownię, kiedyś się nad takim czymś zastanawiałem. Ale tylko dla siebie, kupić większą halę zrobić tam sobie siłownię z warsztatem na dole. A na górze własne mieszkanie :)
Pomysł wydawał mi się świetny ale z biegiem lat widzę to jako nie spełnione marzenie.
Do siłowni chodzę, warsztatu tam nie ma. Za to jest basen i sauna :) Chodzę , a raczej jeżdżę tam od ponad 15 miesięcy. Może trochę dłużej. I muszę powiedzieć, że trochę się zmieniłem, stałem się większy i odrobinę silniejszy.
Więc temat na pewno na top liście w 10, tego co powinno się robić. Jak chcecie to możecie poćwiczyć za darmo przez pierwszy tydzień, może się wam spodoba. Teraz można ćwiczyć na 2 siłowniach korzystając z jednego karnetu. Yo jak kto woli, jak macie blisko na Targówek to możecie tam chodzić na siłownię, a w weekend wpadać na basen. http://www.saturn-fitness.pl/
Attyla

Postautor: mirano » środa 09 gru 2015, 09:10

No pewnie, nie tylko samą pracą człowiek żyje :D
Ja lubię sobie pobiegać i czasem na basen popływać ;)
mirano

Postautor: Marta32 » wtorek 05 sty 2016, 10:10

Ja też regularnie, zróżnicowanie się odżywiam. Suplementów nie biorę.
Marta32

Postautor: karlik » czwartek 07 sty 2016, 10:39

Ja codziennie dojeżdżam do biura rowerem. Zainwestowałem nawet w stojak na rowery https://calus-p.pl/, z którego korzystają również moi pracownicy. to fajna sprawa, bo przynajmniej po drodze się rozbudzę, a przy tym zawsze mam dobrą kondycję i formę. Gorzej, jeśli nie ma pogody, ale i w takich warunkach można sobie poradzić ;)
karlik

Postautor: arek11 » wtorek 20 wrz 2016, 17:33

oczywiscie, że tak. Czasami trzeba odpocząć od myślenia o swojej firmie i obowiązkach, jest to trudne, ale konieczne, żeby się nie wypalić. Ja zapisałem się jakiś czas temu na siłkę do Saturn Fitness, z tego wszystkiego żona też się przekonała do tego i zaczęła chodzić do tego samego klubu na zumbę, jest wniebowzięta, przezywamy drugą młodość :)
arek11

Postautor: frini » wtorek 31 sty 2017, 09:07

squash i sztuki walki - to odchudza całkiem dobrze. Suplementy są raczej zbędne, chyba , że chcesz być zawodnikiem
frini

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic