Fitness trening - 50% prowizji

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Fitness trening - 50% prowizji

Postautor: Arek73 » czwartek 01 sie 2013, 13:06

Witam!

Jaki biznes? Pomysł nie jest mój, bo to nie ja go stworzyłem, ale w nim uczestniczę. Zacznę, że jest to interesujący program fitness, trochę mix mlm-pp. Abonament jest płatny - roczny wychodzi ok. 150 zł i miesięczny 60 zł za możliwość budowania struktury (wycena w $). System finansowy klarowny i zachęcający, zwłaszcza, jeżeli popatrzy się na prowizję 50%.

I już ucinam, że nie jest to piramida finansowa. Jeżeli ktoś jest zainteresowany definicją, strukturą PF, to po szczegóły odsyłam do internetu.

Duży wpływa na to, że podjąłem działania w tym programie były potencjalnie zarobki do osiągnięcia. Po drugie, również 30-dniowy gwarantowany zwrot pieniędzy, ale to jest już standard przy różnego rodzaju produktach sprzedawanych przez internet. Jednocześnie już sam zakup produktu wręcz zmusza do rozpoczęcia ćwiczeń, bo nikt nie lubi wyrzucać pieniędzy w błoto. A po trzecie osoby, które swoich wizerunkiem firmują to przedsięwzięcie.

------Kilka słów o pp/mlm--------

"Zjeść ciastko i mieć ciastko" - to jest zasada, na której opiera się działalność tego typu przedsięwzięć. Jeżeli zaprosisz do programu partnerskiego inne osoby, koszty zainwestowane się Tobie zwrócą i w praktyce korzystasz z dobrodziejstw programu całkowicie free. No, a jak działasz dynamicznie, to z pewnością jeszcze zarabiasz.

Aktualnie działam w kilku programach partnerskich i mlm i zdecydowanie mogę zapewnić, że można zbudować fajnie funkcjonujący biznes. Pod warunkiem, że nie jesteś "słomiany zapał" i zdajesz sobie sprawę, że nie staniesz się niezależny finansowo w ciągu 3 miesięcy. Na to potrzeba czasu i wytrwałości w działaniu.

Jak każdy rodzaj działalności biznesowej, a zwłaszcza pp i mlm, mają swoich zwolenników i przeciwników. Dlaczego właśnie mlm i pp? Ponieważ wiele osób nakłania innych w sposób dość prymitywny do rozpoczęcia działalności w tym biznesie. Mami się ich wysokimi zarobkami i tym, że "ty nic będziesz robić, a inni będą pracować za ciebie". Budowanie własnego biznesu na wciskaniu innym produktów lub usług jest niedopuszczalne. Dopóki nie zbudujesz sobie podstaw, czyli nie będziesz miał w strukturze co najmniej 3 osób, którym zależy na tym także, to nie można myśleć o stabilnym rozwoju.

Jak umiejętnie i w jaki sposób zapraszać innych do biznesu, sprzedawać, to już inna sprawa.

Wszystko zależy również od osoby, która Ciebie zaprosiła do tego rodzaju programu. Jeżeli nie współpracuje z Tobą, to trudno będzie zarówno Tobie i jej odnieść sukces. Mając pod sobą Partnerów, którzy zarejestrowali się z mojego polecenia lub których zaprosiłem do współpracy czuję się w pewnym stopniu odpowiedzialny za nich. Dlatego staram się z nimi utrzymywać kontakt mailowy. Nakłaniam do pisania - opisywania zarówno sukcesów, jak i porażek. Dzięki temu uzyskujemy (wspólnie) informację na temat działalności w tego rodzaju biznesie, Za zgodą współpracowników wysyłam do moich Partnerów uzyskane informację, nie podając oczywiście nazwisk, jedynie imiona. Można to traktować, jako swoistą "burzę mózgów". Działanie w grupie przynosi efekty, działanie w pojedynkę jedynie frustrację.

Jednym z lepszych elementów w 7minutowym treningu jest szeroka baza zapisów z webinarów. Jest to naprawdę kopalnia wiedzy, którą można zastosować nie tylko tutaj, ale również na innych płaszczyznach biznesowych. Zdecydowanie polecam! I nawet dla osób, które działają w mlm lub innych pp, chcąc pozyskiwać Partnerów, warto nawet tylko dla tej wiedzy opłacić abonament. Zwłaszcza, że osoby, które je tworzą mają zarówno wiedzę i znaczne doświadczenie w tym temacie. A kupując takie materiały w formie kursów wideo, które są sprzedawane w sieci, zapłacilibyśmy co najmniej 3-4 tys zł!

A dla kogo nie jest ten rodzaj biznesu? Zdecydowanie dla tych z osób, które chcą szybko i łatwo zarobić. Ponieważ nie chcesz zakładać biznesu, działać jak przedsiębiorca, jedynym Twoim celem jest dorobić parę złotych w miesiącu. Jeżeli nie jesteś cierpliwy, brak Tobie zaangażowania i konsekwencji, to również nie warto. Jesteś osobą mało komunikatywną? Lepiej poszukać czegoś innego, co będzie pasowało do Twojego profilu psychologicznego. A najważniejsze nie oszukuj siebie i pamiętaj, że jeżeli chcesz działać w takiej branży, to w końcu trafisz na taki biznes (podkreślam - biznes), który będzie Twoim hobby i będziesz miał z tego dochód.

Nie mów, że "...aaa spróbuję, co mi tam!". Jeżeli chcesz spróbować, to nie skończysz. Poniżej podaję link do rejestracji. W materiałach zostało wszystko wyjaśnione i dowiesz się więcej szczegółów. Jeżeli chcesz tylko ćwiczyć, to ok. Ale jeżeli myślisz o zarabianiu, ale nic nie zaczniesz robić, albo odłożysz to na czas nieokreślony, to naprawdę szkoda czasu i wyłożonych pieniędzy. 200 zł to nie jest majątek, ale można je spożytkować w znacznie lepszy sposób.

Jest bardzo dużo możliwości zarabiania w internecie. Osobiście działam w pp finansowych, oczywiście w ZM (od tego się zaczęło)- zarabiam tutaj pieniądze na reklamach gADs oraz za pośrednictwo w sprzedaży produktów. Poza tym w mlm: familo, fm oraz już teraz w 7mt. I trzeba jasno stwierdzić, że jeżeli chcesz zarabiać lepsze pieniądze niż na etacie czy też dodatkowo dorobić, to zdecydowanie TO polecam! Zwłaszcza, że z czasem możesz wypracować dochód pasywny, czyli kolokwialnie i bardzo skrótowo: "nic nie robisz, kasa płynie". Ale jak już wspominałem powyżej nadrzędna zasada: zaangażowanie i konsekwencja w działaniu.

Pozdrawiam serdecznie
Arek

Jeżeli chciałabyś się zarejestrować, dowiedzieć się czegoś więcej na temat programu: LINK lub proszę pisać na prv. Razem możemy więcej!
Arek73

Re: Fitness trening - 50% prowizji

Postautor: muur » piątek 09 sie 2013, 10:37

Myślisz że to tak łatwo działa? :) Jesteś w błędzie, trzeba nad tym trochę popracować, nie ma tak dobrze.
muur

Postautor: loko11 » niedziela 29 wrz 2013, 20:57

w życiu nic nie przychodzi łatwo a programy partnerskie i mlm to sa najlepsze pomysły na biznes a jeżeli nie chce sie popracować i potem zyć bez pracy na etacie to żyj i pracuj do konca życia na etacie twój wybór
loko11

Postautor: neville91 » piątek 09 lut 2018, 19:13

Witam.
Mam do Was w tym momencie dość istotne dla mnie pytanie... Czy znacie może jakiś naprawdę skuteczny plan treningowy obwodowy? Ja właśnie poszukuję czegoś i kompletnie nie wiem na co się zdecydować w tym obszarze tematycznym. Po głowie chodzi mi w chwili obecnej na przykład taki program treningowy obwodowy budujmase.pl/trening/trening-na-rzezbe/6411-6tyg-trening-obwodowy.html Czy Waszym zdaniem jest on wart uwagi, czy może jednak lepiej byłoby wykonywać inny plan? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym :)
Dlaczego serce kocha tylko to, co może stracić?
neville91

Postautor: ratajczyk32 » niedziela 11 lut 2018, 20:17

Mi się wydaje, że tego typu sprawy są zdecydowanie dla specjalistów. Można sobie oszczędzić wielu trudności.
Jedyną rzeczą, której uczy historia, jest to, że większości ludzi niczego nie uczy.
ratajczyk32

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes