Inwestycja w magazyny

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Re: Inwestycja w magazyny

Postautor: jasper » środa 12 kwie 2017, 13:30

Wprawdzie to są tylko przewidywania, ale akurat z nimi w pełni się zgadzam - jartom.com/Raport-rynku-powierzchni-magazynowych-2017 Zresztą autorem też jest nie byle kto. Skoro mają w ręku w zasadzie cały rynek nieruchomości magazynowych, to zakładam, że w pełni można im zaufać. A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Spodziewacie się dokładnie tego, co opisano w publikacji?
jasper
 

Re: Inwestycja w magazyny

Postautor: maxma » sobota 19 sie 2017, 11:06

Wraz z rozwojem handlu i koniecznością zdobywania nowych rynków zbytu przez poszczególne firmy będzie pojawiało się coraz większe zapotrzebowanie na wynajem magazynów gdzie będzie można przetrzymywać produkty. Tym bardziej jeśli nadal firmy będą wolały inwestować w transport drogowy a nie lotniczy. Nie zawsze opłacalne jest przewożenie towaru z magazynu głównego, bardziej opłacalne jest wynajęcie magazynów bliżej potencjalnego klienta i zapewnienie krótszego terminu dostawy. W dobie gdzie jednym z czynników jest szybka dostawa, dobre firmy magazynują swoje towary na terenie całej Polski.
Dobrą firmą zajmującą się projektowaniem i budową hal magazynowych jest Ocmer ww w.ocmer.com.pl/hale/hale-zelbetowe Oferują kompleksowe usługi i pełne doradztwo.
Zanim zdecydujemy się na ten konkretny biznes najpierw warto przeprowadzić mały research i zorientować się czy jakaś firma, a jeśli tak to z jakiej branży, będzie zainteresowana naszymi usługami. Jest to dość istotne bo niekiedy firmy mają specjalne wymagania, które muszą spełniać halę magazynowe, które wynajmują. Warto więc już na etapie projektowania je uwzględnić niż później ponosić koszty niezbędnych zmian.
maxma
 

Re: Inwestycja w magazyny

Postautor: pedgas » wtorek 10 kwie 2018, 12:55

Obserwujcie hale magazynowe - JARTOM ma tych okazji całe mnóstwo.
W różnych lokalizacjach są do przejęcia naprawdę genialne nieruchomości.
Trzeba jednak to wszystko jakoś racjonalnie wykorzystywać, ale to chyba całkowicie zrozumiałe, prawda?
pedgas
 

Re: Inwestycja w magazyny

Postautor: szymikar » niedziela 15 kwie 2018, 21:27

Nawet, jeśli zainwestujesz w tego typu magazyny to warto brać pod uwagę ich ulepszenie. Mam tu na myśli inwestycję w odpowiednią automatykę, dzięki której zarówno praca jak i warunki będą dużo przyjemniejsze. Mnie w rozwiązania tego typu zaopatrzył autoryzowany dystrybutor Danfoss asc.waw.pl/ , to za ich sprawą posiadam niezwykle solidne elementy z zakresu automatyki systemów chłodniczych.
szymikar
 

Poprzednia

  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «