Pomysły na biznes.

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes. Gdzie znaleźć pomysł na dobry biznes. Dyskutujemy o tym jak zarabiać pieniądze.

Re: Pomysły na biznes.

Postautor: Kriks89 » czwartek 26 lip 2018, 08:25

Ja sugeruje franczyzę. Nie zaczynasz od zera, a z pomocą bardziej doświadczonej firmy. Polecam poczytać na ten temat: iprosolution.pl/jak-zalozyc-agencje-interaktywna-na-skroty/
Kriks89

Postautor: sebastianko » poniedziałek 17 wrz 2018, 13:55

Gdzie można otwierać placówki partnerskie Nest Banku? Są jakieś wymagania, co do miasta, lokalizacji?
sebastianko

Postautor: Welmer » poniedziałek 01 paź 2018, 01:04

Tych nowych placówek Nest'a jest pełno, w bardzo wielu miejscach spotykam.
Welmer

Postautor: opiekunnestbank » piątek 05 paź 2018, 17:28

sebastianko pisze:Gdzie można otwierać placówki partnerskie Nest Banku? Są jakieś wymagania, co do miasta, lokalizacji?

Szanowny Panie, placówki Nest Banku można otworzyć w każdym mieście, w którym nie funkcjonuje już inna Placówki. W większych miastach powyżej 40 tys. mieszkańców, w których działa już nasza Placówka, można otworzyć kolejną placówkę dopiero po uzyskaniu zgody Banku. Rekomendowane jest umiejscowienie Placówki w ruchliwych miejscach, głównych ciągach komunikacyjnych, centrach handlowych. Więcej informacji: nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

produkcja trumien - Pomysły na biznes.

Postautor: anel-7@wp.pl » środa 24 paź 2018, 11:26

Szukam od dłuższego czasu UCZCIWEGO inwestora, wspólnika, udziałowca ( nie krętacza, oszusta czy coś w tym rodzaju ) z kapitałem 300 000/500 000 -800 000zł - wkład zależy od posiadanej nieruchomości ( 800 - 1200m2)
do zakładu produkcji trumien, dany biznes jest do wdrażożena, poszukiwane są miejsca do lokalizacji zakładu ,
są posiadane rynki zbytu w UE , PL i jak również są do opanowanie rynki na Wschodzie Europy – Moskwa , na ilości 1000 -3000 szt w skali miesiąca
- zysk średnio 80 - 100% do kosztów produkcji w zależności od produktu. roczny koszt zysku przy pnej produkcji 1000 szt/m-ąc- 2 900 000 zł
jestem z kujawsko-pomorskiego
pozdrawiam
Mirosław
anel-7@wp.pl

trumny produkcja Pomysły na biznes.

Postautor: anel-7@wp.pl » środa 24 paź 2018, 11:28

nie zwróciłem uwagi na datę emisji -
Szukam od dłuższego czasu UCZCIWEGO inwestora, wspólnika, udziałowca ( nie krętacza, oszusta czy coś w tym rodzaju ) z kapitałem 300 000/500 000 -800 000zł - wkład zależy od posiadanej nieruchomości ( 800 - 1200m2)
do zakładu produkcji trumien, dany biznes jest do wdrażożena, poszukiwane są miejsca do lokalizacji zakładu ,
są posiadane rynki zbytu w UE , PL i jak również są do opanowanie rynki na Wschodzie Europy – Moskwa , na ilości 1000 -3000 szt w skali miesiąca
- zysk średnio 80 - 100% do kosztów produkcji w zależności od produktu. roczny koszt zysku przy pnej produkcji 1000 szt/m-ąc- 2 900 000 zł
jestem z kujawsko-pomorskiego
pozdrawiam
Mirosław
anel-7@wp.pl

Postautor: ziemniakispolka » poniedziałek 05 lis 2018, 08:30

Szukasz sprawdzonego pomysłu na biznes? Chcesz spełniać marzenia?
Zostań naszym partnerem.
Sieć restauracji Ziemniak i Spółka® szuka franczyzobiorców we wszystkich regionach Polski.
Posiadamy 3 własne restauracje w najlepszych lokalizacjach Szczecina. Zatrudniamy blisko 60 osób, obsługujemy dziesiątki tysięcy klientów każdego miesiąca.
Nasz pomysł jest innowacyjny, znaleźliśmy doskonałą niszę klientów, nasze produkty wyróżniają nas na tle konkurencji.
Właśnie teraz rozpoczynamy rozwój wgłąb kraju, to jest odpowiedni moment żeby wspólnie z nami budować firmę.
Niskie koszty wejścia do sieci, w zamian oferujemy maksymalne wsparcie w drodze do sukcesu.
Więcej informacji oraz kontakt z nami znajdziecie Państwo na: ziemniakispolka.pl/franczyza
Bo pasja tworzy jakość!
ziemniakispolka

Postautor: KacperIl » środa 07 lis 2018, 14:08

Myślę, że teraz biznes związany z motoryzacją jest coraz bardziej interesującym tematem nad którym można pomyśleć otwierając własna firmę. Ja zdecydowałem się na prowadzenie swojego sklepu z częściami samochodowymi oraz akcesoriami, olejami itd. A ostatnio do naszej oferty również doszły wycieraczki od producenta Dipp który oferuje bardzo dobre warunki współpracy na którą się zdecydowaliśmy. Mają bardzo dobre opinie także dobrze się sprzedają, a my możemy liczyć na lepsze przychody i co za tym idzie zyski.
KacperIl

Postautor: Dominika78 » czwartek 06 gru 2018, 14:45

Jeżeli ktoś z was szuka dobrego sklepu, który specjalizuje się w sprzedaży produktów do budowy sieci internetowych, radiowych, przewodowych, światłowodowych, a także monitoringu to firma WISP.PL taka sprzedaż oferuję.
Dominika78

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes