Pomysły na biznes.

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes. Gdzie znaleźć pomysł na dobry biznes. Dyskutujemy o tym jak zarabiać pieniądze.

Re: Pomysły na biznes.

Postautor: Salomona » poniedziałek 14 sty 2019, 08:18

pomysł bardzo dobry ale z własnego doświadczena wiem że prowadzenie własnego biznesu wymaga bardzo dużego zaangażowania dlatego warto powierzyć sprawy ksiegowe specjalistom żeby mieć pewność że wszytko z papierkami jest w porządku ze swojego doświadczenia mogę polecić biuro Rachmistrzowie.pl co wazne pomagają steż w przygotowaniu wniosku o dotację a na starcie pieniążki sa bardzo potrzebne!
Salomona

Postautor: MarekOl » czwartek 24 sty 2019, 16:04

Akurat jeżeli chodzi o wybór własnego biznesu to ze swojej strony zdecydowanie polecam Ci również zwrócić uwagę na opcję franczyzy bo i takie są również dostępne. W moim przypadku fajnie sprawdza się lucart.pl/zostan-franczyzobiorca/ z którą podjąłem współpracę już ponad roku temu i biznes fajnie się rozwija.
MarekOl

Re: CCleaner Professional

Postautor: V3X0 » poniedziałek 11 lut 2019, 12:33

Witam mam do sprzedana CCleaner Professional 1 PC za 25 zł. Normalna cena wacha się w granicach ok 50 zł
Jak inni tu pisali to mój pomysł na zarobek. Jeśli ktoś chce program VPN lub gry, zapraszam bardzo do kontaktu, pozdrawiam
V3X0

Postautor: gigi68 » niedziela 17 lut 2019, 19:24

Własny biznes to masa roboty. Trzeba włożyć w to naprawdę dużo siły i energii, ale efekt będzie bardzo satysfakcjonujący. Pamiętajcie też o dobrej promocji firmy, przyda się w tym zakresie namiar na lakman.pl/produkcja.html. Pomogą z wyprodukowaniem świetnych materiałów POS!
gigi68

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes