Sklep Internetowy - czy to opłacalny biznes ?

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes. Gdzie znaleźć pomysł na dobry biznes. Dyskutujemy o tym jak zarabiać pieniądze.

Re: Sklep Internetowy - czy to opłacalny biznes ?

Postautor: maercik23 » środa 29 lis 2017, 01:58

Jeśli chcecie zakładać biznes internetowy, pamiętajcie, że rzetelne opakowanie swojego produktu przed wysyłką, to podstawa! Ja kupuje w centropack.pl maja bardzo przystępne ceny opakowań.
maercik23

Postautor: xanara » czwartek 14 gru 2017, 20:23

Każdy biznes wymaga zaangażowania ze strony przedsiębiorcy conajmniej przez pierwsze dwa lata.
xanara

Postautor: pospera » piątek 16 mar 2018, 16:07

Hekko wystarczy, ale raczej nie konto dzielone, tylko VPS. Normalne dzielone może sobie dać radę, ale tylko z małym sklepem, zakładając, że to będzie poważniejszy pakiet hostingowy. Inaczej niczego wielkiego z tego nie wyciągniecie. Przecież sklep musi działać perfekcyjnie. To ma kluczowe znaczenie.
pospera

Postautor: MarekOl » czwartek 24 sty 2019, 16:12

Ja również jestem zdania, że opcja franczyzy jest najlepszym rozwiązaniem jeżeli chodzi pierwszy biznes. A jeżeli interesujesz się motoryzacją to polecam sprawdzić również ofertę LucArt lucart.pl/zostan-franczyzobiorca która pozwala na otworzenie własnego punktu z produktami dla aut czyli częściami, olejami, płynami itd. W najlepszych cenach, a jak jeszcze wesprzesz to swoją wiedzą to naprawdę stworzysz dobrze działający biznes.
MarekOl

Postautor: 3Dprint.pl » poniedziałek 11 lut 2019, 17:33

Zdecydowanie tak, sklep internetowy to jak najbardziej opłacalny biznes, pod warunkiem że zadbasz o reklamę oraz towar który oferujesz będzie jak najlepszej jakości, od tego trzeba zacząć.
3Dprint.pl

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes