Pomysły na biznes.

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Re: Pomysły na biznes.

Postautor: ambra52 » poniedziałek 15 sty 2018, 11:04

Jak tak wysoki kredyt, to już na coś konkretnego, no na sprzęt okulistyczny oraz optyczny, jeżeli jest ktoś w tym fachu. Bez względu czy sami jesteśmy specjalistami, czy też mamy gabinet, który wynajmujemy wraz z sprzętem, może zainteresuje was polandoptical.pl gdzie własnie bardzo dobry sprzęt można zakupić. Ja w ten sposób wyposażyłem swój gabinet.
ambra52

Postautor: bonik119 » poniedziałek 15 sty 2018, 12:01

Może remiza strażacka?? Zadbać o odpowiedni sprzęt wysokiej jakości, np. kupić w bogdangil.pl węże strażackie. U nas się sprawdza, są wytrzymałe i niezawodne. Biznes sam w sobie jest specyficzny, ale ludzie tego potrzebują, wiec czemu by nie spróbować??
bonik119

Postautor: adames » piątek 26 sty 2018, 00:20

Rok temu założyłem własny biznes. Kiedyś wpadłem na stronę Greensteam. Są to mobilne myjnie parowe. Zainteresowałem się bardziej tematem i zakupiłem taką maszynę. Używam Optimy DMF, jest super. Na początku miałem bardzo małą ilość zleceń, ale teraz mam coraz więcej na auta, biura, kina, kostki brukowe. Uważam, że to była dobra inwestycja.
adames

Postautor: Celina_xx » środa 31 sty 2018, 12:28

W każdym biznesie warto stosować rozwiązania wspomagające pracę zespołu, na przykład pbx - focustelecom.pl/wirtualna-centrala/ - bardzo się przydaje.
Celina_xx

Postautor: Nowy11 » środa 31 sty 2018, 16:36

Witam. Moim pomysłem i marzeniem jest firma zajmująca się grami komputerowymi, animacjami. kiedy już by się rozwinęła to można było by zająć się oprogramowaniem, np własny system, urządzenia. Powoli kształtuje sobie je lepiej, zdobywam doświadczenie. Kto wie może się uda :) Trzymajcie kciuki :).
http://pyrzowice-katowice-parking.pl parking lotnisko pyrzowice
Nowy11

Postautor: Romek_dolny78 » środa 07 lut 2018, 12:03

Ja i mój brat otworzyliśmy mały hotel z domu po dziadkach, który odziedziczyliśmy w spadku. Długo nie mieliśmy pomysłu na ten dom bo był on dość duży i jego utrzymanie dla jednej osoby było dość wysokie. Po kilku wspólnych rozmowach postanowiliśmy wziąć kredyt i otworzyć hotel. Ja na razie nasz pomysł się dobrze realizuję i teraz jesteśmy na etapie wyposażenia i udało się znaleźć dobry sklep all4hotels ze wszystkimi akcesoriami.
Romek_dolny78

Postautor: HelenitaHelenita » czwartek 01 mar 2018, 22:49

Moja siostra prowadzi zakład kosmetyczny od roku - skończyła wszystkie kursy i profesjonalnie się tym zajmuję. Moja siostra zadbała również o to, żeby w jej gabinecie nei zabrakło rzeczy, któe w gabinecie kosmetycznym są niezbędne produkty jednorazowego użytku, sterylizatory, płyny do dezynfekcji, rękawice lateksowe i nie tylko. Z tego co wiem to wszystko dostępne jest w sklepie wysyłkowym kupdogabinetu Palmedica z Gdańska na Marsa 30.
HelenitaHelenita

Postautor: kajetan » niedziela 04 mar 2018, 11:38

A może myjnia samochodowa ??? mój znajomy na początku otworzył myjnie ręczną a za kilka lat miał myjnie ręczną i automatyczną. Z tego co wiem to dużo rzeczy takich jak chemie samochodową, odkurzacze przemysłowe, myjki cisnieniowe kupował w sklepie bhf.com - podobno po bardzo atrakcyjnych cenach.
kajetan

Postautor: felix » poniedziałek 05 mar 2018, 11:43

Sklep internetowy z ciekawym asortymentem, typu zegarki dla mężczyzn. Robić dobry marketing i można próbować ;)
Najlepszy gabinet kosmetyczny dla Ciebie - http://gabinetbiolift.pl
felix

Postautor: adamsisk » środa 14 mar 2018, 12:53

Polecam zajrzeć do system2wakeparks.pl wcześniej właśnie widziałem, że padło pytanie dotyczące inwestowania w sport, szeroko rozumianą aktywność fizyczną czy rozwyrwkę. Ta firma zajmuje się wykonywaniem torów do wakeboardingu i nart wodnych według mnie super sprawa. Na stronie są podane wszystkie szczegóły
adamsisk

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes