Inwestycja w magazyny

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes. Gdzie znaleźć pomysł na dobry biznes. Dyskutujemy o tym jak zarabiać pieniądze.

Re: Inwestycja w magazyny

Postautor: witek1234 » piątek 14 gru 2018, 15:13

Hmm, zastanawiam się właśnie nad ulokowaniem środków w jakiejś inwestycji. I chyba padnie na mieszkanie jakieś pod wynajem. W Rowach widziałem fajne osiedle, Apartamenty Lubicz. No i w dobrej lokalizacji, bo do morza dosłownie rzut beretem, więc myślę, że inwestycja będzie strzałem w 10 :D
witek1234

Postautor: Logmaster.pl » czwartek 21 lut 2019, 11:59

Magazyny to również bardzo dobra i ciekawa forma inwestycji lub pomysł na biznes, który zawsze się sprawdzi. Akurat tym zajmujemy się na co dzień i jeżeli chodzi o logistykę to możemy pomóc, doradzić :)
Logmaster.pl

Postautor: majki001 » czwartek 11 kwie 2019, 10:26

Planując taką inwestycje warto wziąć pod uwagę wszystkie koszty sama hala to początek, trzeba jeszcze ją odpowiednio wyposażyć a to nie mała inwestycja. Taki magazyn to wiele elementów od dużych regałów, czy wózków widłowych po mniejsze jak czytniki kodów czy drukarki etykiet. Praca w systemie kodów kreskowych na takiej hali to duże uproszczenie bez konieczności ręcznego spisywania i szukania. Zajrzyj na sklep.hdwr.pl jeśli nie jesteś pewien czego potrzebujesz możesz liczyć na wsparcie.
majki001

Postautor: breha » piątek 26 kwie 2019, 05:41

Zamiast inwestować w magazyny mam dla Was lepszy pomysł. Niektórzy może słyszeli, inni może nie, ale mamy bardzo dobrą polską firmę agent1688.com/ która jest pośrednikiem w imporcie towarów z Chin. Jest to o tyle lepsze od inwestowania w magazyny, bo znacznie pewniejsze (w ich obowiązku należy sprawdzić zamówiony ładunek, dopełnić formalności i sprowadzić go do Polski), bo przecież jak wiadomo rzeczy importowane z Chin na rynku wewnętrznym sprzedają się świetnie :)
breha

Postautor: Cybl » niedziela 02 cze 2019, 17:19

Teraz takie magazyny ze stali można naprawdę szybko i sprawnie stawiać, więc biznes to dobry. A wielu przedsiębiorców woli zapłacić za przechowywanie danego towaru niż stawiać swój własny. Firma Solid Hale specjalizuje się właśnie w stawianiu takich magazynów. Firma jest z Rozalina. Zobaczcie sobie ich ofertę.
Cybl

Postautor: Welmer » wtorek 04 cze 2019, 13:45

Ciekawe na ile takie inwestycje są dzisiaj opłacalne.
Welmer

Postautor: Anka » niedziela 23 cze 2019, 17:25

Opłacalność zależy od wielu rzeczy. Od tego, gdzie postawisz magazyn, jakiej wielkości będzie to magazyn, jak będzie w nim infrastruktura itp. Ważne też jest to jakie koszty poniesie przy budowie i w jakim czasie uda sie magazyn postawić. Więc dobrze jeśli decydujemy się na takie przedsięwzięcie skorzystać z pomocy firmy, która pomoże nam na każdym etapie inwestycji - od projektu, po uzyskaniu odpowiednich pozwoleń, przez przypilnowanie podwykonawców, po odbiory końcowe. Taką godną polecenia firmą jest Inzynieris z Kalisza, ale działającą na terenie całej Polski. Jest to niewielka firma, ale bardzo prężnie działa i ma duże doświadczenie w prowadzeniu różnego typu inwestycji.
Anka

Poprzednia

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes