Strona 1 z 3

Pub/Gastronomia

Post: czwartek 26 lut 2015, 20:22
autor: KarolM
Witam wszystkich!
Słuchajcie potrzebuje pomocy jestem młodym chłopakiem 20 lat razem z pomocą rodziców chce otworzyć swój własny biznes. Dokładnie mi chodzi o miejsce w którym można napić się piwka, zjeść dobrze(kebab,pizza,hot dogi,zapiekanki,hamburgery), posiedzieć pooglądać meczyk itd jakaś maszyna do gier. Mam lokal do wynajęcia kolo mojego lokalu znajduje się klub(dyskoteka), i droga 50, wiec ruch tu jest zawszę, ogólnie gmina jest duża. Czy taki interes się opłaca? Ile potrzeba pieniędzy na start. Proszę o pomoc bo moim zdaniem to bardzo dobry pomysł bo nigdzie nie ma tu takiego miejsca.

Re: Pub/Gastronomia

Post: poniedziałek 23 mar 2015, 09:13
autor: Salomona
Koszty inwestycji zależą w duzej mierze od tego ile musisz w tym lokalu zrobić. Myślę, że to całkiem dobry pomysł ale przeprowadż jeszcze na przykład akiete wśród przechodniów, coś w stylu czy zjedli by dobrego kebaba itp. Pamiętaj, że dużym zainteresowaniem cieszą się też ogródki letnie.

Re: Pub/Gastronomia

Post: czwartek 14 maja 2015, 01:11
autor: Kielar
Lokalizacja takiego biznesu jest bardzo ważna. Piszesz, że obok znajduje się dyskoteka, czy jest ona otwarta jedynie wieczorami? Możesz zrobić pub gdzie będzie kilka dań domowych. Kierowcy w trasie chętnie zrobią pałzę na dobre jedzenie. Czy lokal, który chcesz wynająć jest przystosowany do gastronomii? W tego typu biznesie trzeba uwzględnić pozwolenia sanepidowskie.

Re: Pub/Gastronomia

Post: czwartek 21 maja 2015, 13:32
autor: Kkluseek
Ciężko powiedzieć ile potrzebujesz na start, bo nie wiadomo ile będziesz musiał włożyć w lokal;) jeśli obok jest ruchliwa droga, to może to być dobry pomysł, pomyśl, czy w pobliżu jest odpowiedni parking, żeby kierowcy mogli się zatrzymać;) ludzie z dyskoteki pewnie chętnie by coś zjedli po zabawie więc pomys o godzinach otwarcia;)

Re: Pub/Gastronomia

Post: czwartek 21 maja 2015, 14:44
autor: Marcin231
Mam dla was fajny pomysl, teraz otworzyli taką fajny sklepik w centrum z sokami. Oni tak sprzedają galaretkę itp.
I życzą sobie za coś takiego 200 ml - 18 złotych . . . Możecie kupić sobie jakiś super sprzęt i je sprzedawać www.puregreen.pl/‎ Tutaj możesz czegoś poszukać. pomysł mam fajny ale wykonanie twoje też musi być dobre. Pozdrawiam !

Re: Pub/Gastronomia

Post: piątek 22 maja 2015, 19:52
autor: Salomona
spradź oferty franczyzny, bedziesz miał sporo kwestii z głowy i sa tam konkretne kwoty ile trzeba zainwestować.

Re: Pub/Gastronomia

Post: czwartek 30 lip 2015, 13:41
autor: Waldta
Skoro nie masz konkurencji to powinno się opłacić;) co do kosztów to będzie potrzebować sprzęt do gastronomi, możesz go zamówić tutaj: http://www.hybryda-gastro.pl/ mają dobre ceny i wysokiej jakości sprzęt.

Re: Pub/Gastronomia

Post: środa 12 paź 2016, 19:46
autor: kate 1
Zawsze marzyłam, że jeździć w takim food trucku ze swoim chłopakiem i zrobić sobie takie wakacje. I skończyło się to tak, że jeździmy do tej pory, mamy jeszcze 1 pracownika/pomocnika, kupiliśmy lepszy terminal platniczy bezprzewodowy z Paymax i biznes się kręci, a my przy tym mamy całkiem fajną zabawę.

Re: Pub/Gastronomia

Post: czwartek 13 paź 2016, 08:46
autor: Mariola Wiś
kate 1 pisze:Zawsze marzyłam, że jeździć w takim food trucku ze swoim chłopakiem i zrobić sobie takie wakacje. I skończyło się to tak, że jeździmy do tej pory, mamy jeszcze 1 pracownika/pomocnika, kupiliśmy lepszy terminal platniczy bezprzewodowy z Paymax i biznes się kręci, a my przy tym mamy całkiem fajną zabawę.


Nie macie problemów z zasięgiem?

Re: Pub/Gastronomia

Post: czwartek 13 paź 2016, 09:39
autor: Adam_Karwowski
Na pewno będziesz musiał dobrze wypromować biznes w social mediach ;)

.......................................................

http://bloomboardgroup.co/