Przychodnia osiedlowa - dobry pomysł na biznes?

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes. Gdzie znaleźć pomysł na dobry biznes. Dyskutujemy o tym jak zarabiać pieniądze.

Przychodnia osiedlowa - dobry pomysł na biznes?

Postautor: Adrianna » czwartek 02 cze 2016, 12:09

Mieszkam na jednym z większych osiedli w dużym mieście. Zauważyłam zapotrzebowanie na konsultacje lekarskie, tj. ortopeda, laryngolog, ginekolog itd. Dlatego planuję otworzyć małą, osiedlową przychodnię. Jestem pielęgniarką i mam wielu znajomych lekarzy chętnych do pracy, więc o kadrę nie muszę się martwić :) Jednak chciałabym aby zapisywanie pacjentów szło sprawnie, a wszystkie dane były czytelne. Zna się ktoś z Was na tej branży? Może ktoś pracował w przychodni i może polecić takie oprogramowanie?
Adrianna

Re: Przychodnia osiedlowa - dobry pomysł na biznes?

Postautor: dixit » poniedziałek 06 cze 2016, 11:50

Jestem recepcjonistką w gabinecie stomatologicznym i pracujemy na tym oprogramowaniu: http://focustelecom.pl/oprogramowanie-dla-opieki-medycznej/ .
Program jest czytelny, łatwy w obsłudze, a co najważniejsze pacjenci mogą zapisać się na wizytę poprzez maila, telefon czy formularz na stronie. Jest to duże ułatwienie, bo nie muszę cały czas siedzieć ze słuchawką przy uchu. Lekarze mają dostęp do wszystkich danych, bo platforma działa w chmurze, dzięki czemu komunikacja między pracownikami jest szybka.
dixit

Re: Przychodnia osiedlowa - dobry pomysł na biznes?

Postautor: Salomona » piątek 10 cze 2016, 07:47

zachęcająco brzmi to co piszesz
Salomona

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes