Myjnia parowa Fortador opinie

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Re: Myjnia parowa Fortador opinie

Postautor: Ekspress » czwartek 01 lut 2018, 22:48

Ożeż ty!!!!!!

Prawie spadłem z krzesła !!!

Albo ten powyższy email to jakaś prowokacja, albo sam już nie wiem...... Kto to pisał ??

Dla mnie "słurzące do celuf" wygrywa olimpiadę !!!

Jak można walić takie BYKI ortograficzne !!!!
Ekspress

Postautor: Observer » piątek 02 lut 2018, 08:27

Zarzut, że to konkurencja pisze negatywne opinie jest raczej łatwy do obalenia - ktoś, kto podaje swoje dane - telefon i wspomina o założeniu sprawy w sądzie jest wystarczająco wiarogodny.
Observer

Postautor: Klient_Fortador » poniedziałek 05 lut 2018, 10:56

Jestem winien zamieścić tutaj informacje o ostatnim doświadczeniu z firmą Fortador.

Nasza maszyna po lekko ponad dwóch latach zaniemogła (Mamy wykupioną gwarancję Gold 3 lata). Ogólnie to jesteśmy zadowoleni ze sprzętu i pracy jaką można dzięki niemu wykonać. Używamy Fortadora naprawdę mocno i według mnie to normalna sprawa, że nieraz coś może paść. Problemem tym razem okazała się pompa wody. Zadzwoniłem do Fortadora, dosłałem emailem potrzebne informacje i po uzgodnieniu wysłałem im pompę. Prawdę powiedziawszy to spodziewałem się problemów z wymianą gwarancyjną...Kiedyś trzeba było długo negocjować w podobnych sprawach....

Jak poszło teraz ?

Na następny dzień oddzwoniła do mnie miła Pani z informacją, ze wysyłają mi nową pompę !!!

To nie jedyny pozytyw. Muszę też dodać przy okazji, że serwisant, który jeszcze w zeszłym roku nas odwiedził przy rozwiązywaniu innego problemu związanego z zabrudzoną dyszą palnika był w 100% profesjonalistą.

Nie będę tutaj teraz słodził w podsumowaniu, bo każdy sam powinien wyciągać wnioski z prawdziwych doświadczeń.
Klient_Fortador

Postautor: AlexanderPlatz » wtorek 06 lut 2018, 08:42

Skąd jesteś ? Jak można się z Tobą skontaktować ?
AlexanderPlatz

Postautor: Klient_Fortador » wtorek 06 lut 2018, 10:02

Jesteśmy ze Szczecina - firma CZYSTKO
Klient_Fortador

Postautor: mlody810518 » czwartek 08 mar 2018, 22:12

Trzymaj sie jak najdalej od fortadora.Maszyny rozpadaja sie doslownie na kawalki.W zyciu nie kupilem gorszego gowna.Co do reklamacji-odzew jest ale nie taki jaki sie spodziewalem wiec sprawa trafi do sadu
mlody810518

Postautor: Antekk99 » sobota 31 mar 2018, 22:15

Jak jest z myjnią nie wiem, ja mam punkt z odkurzaczami parowymi Green Steam i u mnie sprawdza się on znakomicie. Ludzie są zainteresowani tego typu usługami, bo ułatwiają życie. Ten sposób czyszczenia tapicerki polecany jest też szczególnie alergikom z uwagi na to, że para doskonale doczyszcza i likwiduje zapachy i bakterie. Cieszę się, że się zdecydowałem na ten biznes.
Antekk99

Postautor: ares » środa 04 kwie 2018, 22:48

Miałem do czynienia z różnymi myjniami tego typu. Niestety, ale Fortador nie należy do najlepszych. Jeśli któś jednak jest zainteresowany to GreenSteam i ich Optima DMF- jak narazie najlepsza.
ares

Postautor: Wiesiek » wtorek 10 kwie 2018, 09:04

Niech administrator skasuje spam konkurencji zachwalającej swój sprzęt.

Niezbyt jestem zadowolony z ich sprzętu, lekko mówiąc i nie wiem co robić.

Mam pytanie do użytkownika mlody810518. Daj koniecznie znać jak skończyła się sprawa sądowa z Fortadorem

Do Klient_Fortador : Można do Was wpaść pogadać ? Służbowo będę niedaleko przejazdem.
Wiesiek

Postautor: kamen » wtorek 10 kwie 2018, 09:42

Teraz powstało wiele myjni bezdotykowych - to jest dobry biznes ;)
Zakład pogrzebowy - https://funebre.pl/
kamen

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes