Szwalnia - czy to dobry biznes ?

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes. Gdzie znaleźć pomysł na dobry biznes. Dyskutujemy o tym jak zarabiać pieniądze.

Re: Szwalnia - czy to dobry biznes ?

Postautor: WojtekCki » poniedziałek 23 kwie 2018, 19:29

Jakbyście szukali dobrego wyposażenia do firmy to sprawdźcie sobie firmę dlaszwalni.pl/ Mają maszyny, części zamienne i rzeczy do konserwacji, także sprzęt prasowalniczy i stoły krojcze. Firma porządna, rodzina korzysta z ich usług.
WojtekCki

Postautor: samanta30 » wtorek 27 lis 2018, 07:36

Wydaje mi się, że taką odzież ochronną dla pracowników można także nabyć poprzez złożenie indywidualnego zamówienia do szwalni. Grunt, aby taka szwalnia współpracowała z porządną farbiarnią, np. BILO, a wtedy będziemy mieć pewność wysokiej jakości materiałów. Uważam,że takie zamówienie będzie o tyle lepsze,że możemy zgłosić wszelkie nasze „zachcianki” co do wyglądu takiej odzieży i realizacja bedzie w pełni dopasowana do naszych potrzeb i oczekiwań. Co myślicie o tym?
samanta30

Postautor: Waikiki_pl » piątek 30 lis 2018, 12:05

W przypadku szwalni - wszystko zależy od potrzeb rynku i lokalnych warunków. Dlatego najpierw trzeba zbadać rynek i odpowiednio zainwestować nasze pieniądze.
Waikiki_pl

Postautor: panie_premierze » wtorek 30 lip 2019, 08:10

A propos kredytu, czy ktoś orientuje się może, jak wygląda sprawa z przyznaniem kredytu w celu założenia własnej działalności? Znaleźliśmy z kolegą już odpowiednią stronę, z której skorzystamy, bo wydaje mi się, że sprintcash.pl będzie dobrym wyborem, ale potrzebujemy trochę informacji technicznych :D
panie_premierze

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes