Program ZwCAD 2019 - Wasze opinie

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes. Gdzie znaleźć pomysł na dobry biznes. Dyskutujemy o tym jak zarabiać pieniądze.

Program ZwCAD 2019 - Wasze opinie

Postautor: MarekOl » piątek 21 cze 2019, 23:10

Witam!
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru odpowiedniego programu CAD i czy znajdę tutaj osoby które używają i już dłużej pracują na wersji ZwCAD 2019?
MarekOl

Re: Program ZwCAD 2019 - Wasze opinie

Postautor: DamianEr » sobota 22 cze 2019, 22:54

Ja osobiście jestem zadowolony z wyboru systemu Flotman i uważam, że należy do jednych z najlepszych jeżeli chodzi o jakość przygotowania, stabilność pracy oraz bardzo dobry zestaw nakładek. Jednak nikt Ci o nim tak dobrze nie opowie, jakbyś mógł sprawdzić go sam. Dlatego ze swojej strony podrzucam Ci link do ich strony zwcad.pl/zwcad-2019-opis-skrocony/zwcad-2019-wersja-oficjalna.html na której dowiesz się o nowych funkcjonalnościach i też będziesz mógł pobrać sobie pełną wersję próbną na miesiąc.
DamianEr

Postautor: KubaT » środa 26 cze 2019, 11:05

W pełni zgadzam się z wypowiedzią forumowicza powyżej. Jeżeli chodzi o jakość działania i wygodę to tutaj ZwCAD robi kawał świetnej roboty tworząc program który śmiało można postawić obok tych już czołowych rozwiązań i stale się rozwija. Do tego sprawna obsługa dla klienta i też możliwość korzystania z tak samo profesjonalnie wykonanych nakładek.
KubaT

Postautor: SebastianM » czwartek 04 lip 2019, 09:48

Bardzo ciekawy temat, chętnie sprawdzę jak dokładnie działa ZwCAD 2019 w tej najnowszej wersji oraz czy stabilność i jakość pracy na nim jest tak dobra jak dokładnie piszecie.
SebastianM

Postautor: piks96 » poniedziałek 08 lip 2019, 14:07

Moim zdaniem słaby pomysł, ale polecam zapoznać się z poniższym artykułem, ja dzięki niemu zarobiłem już na swoją emeryture :P

inwestokracja. pl/problemy-finansowe-firm/ - Usuncie spacje po kropce bo linkow nie mozna wstawiac
piks96

Postautor: PawełSmuk » piątek 12 lip 2019, 08:27

Tylko temat dotyczy programu CAD, a nie programów inwestycyjnych. Jeśli miałbym wybierać to jak najbardziej byłbym za wersją ZwCAD 2019, ponieważ jest to program który wyróżnia się skutecznością w działaniu, dobrą cenę (również jeśli chodzi o dodatkowe nakładki) i do tego sprawnością w działaniu bo nie zawiesza się i też dość łatwo można go "ogarnąć". Poza tym i tak zapewniają jeszcze dodatkowe szkolenia :)
PawełSmuk

Postautor: MarekOl » czwartek 18 lip 2019, 12:20

Super! Bardzo dziękuję za wszystkie Wasze podpowiedzi i czas najwyższy się za to zabrać i samodzielnie go sprawdzić, a może wtedy od razu przesiądę się na płatną licencję. Postaram się jeszcze z kolejnymi informacjami tutaj wrócić.
MarekOl

Postautor: Giepes » wtorek 13 sie 2019, 08:34

CAD to bardzo specjalistyczny program, aż mnie zdziwiło, że tu tyle ekspertów na forum. Poza tym najprościej ZWCAD można pobrać z ich strony i przetestować za darmo przez 30 dni. Najlepiej samemu się przekonać i sprawdzić.

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes