Re: najbardziej dochodowa praca w internecie

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Postautor: Korek » czwartek 15 mar 2012, 14:54

nie wiem co to jest, ale ani wygląd ani nazwa nie są fajne.
Poza tym jak ktoś mi pisze to nic nie kosztuje, to mi się zapalają lampki ostrzegawcze.
Korek

Postautor: kalina » piątek 16 mar 2012, 10:42

Witam
można spróbować, przecież i tak nic nie tracimy.. :D
Przez dwa lata szukałam możliwości zarobkowych w internecie, jak trafiłam na ten program to pierwsza moja reakcja była: zbyt piękne żeby było możliwe...a jednak Zapraszam wszystkie chętne osoby do sprawdzonego przez ze mnie programu inwestycyjnego, który działa już 8 lat i jest 100% legalny. ;)

Więcej szczegółów znajdziesz na mojej stroniehttp://joannanetbiznes.o12.pl/jbp/index.php
Zainwestowałam 500$ i w pierwszym miesiącu zarobiłam 300$
Rejestracja jest darmowa z linku http://www.justbeenpaid.com/join.cgi?r=1ogTu4vNb3&p=&c=
Działam razem z mężem, ja już nie pracuje na etacie...
Więcej info na pw, na stronie znajdziesz kontakt do mnie... pomogę we wszystkim. Zapraszam :D
kalina

Postautor: Korek » piątek 30 mar 2012, 13:12

Ja myślałem, że takie cudowne programy inwestycyjne już przeszły do historii, ale jednak się myliłem.
Pomyślcie, zarabiacie nic nie robiąc, no to chyba każdy od razu by się rzucił na to.
Korek

Postautor: markop » piątek 30 mar 2012, 15:08

Nie ma czegoś takiego że nic nie robisz a zarobisz. I podobnie jest w JBP.
Jestem w tym programie od 1 stycznia. Zainwestowałem tylko dwa razy po 20$ i już trzeci raz zrobiłem wypłatę dokonując jednoczesnie codziennej reinwestycji. A są osoby ktore zainwestowały tysiące dolarów. Są również i tacy którzy nic nie zainwestowali a zarabiają duże pieniadze. Kasę mają z poleconych i dokonują reinwestycji z zarobionych pieniędzy. Mozliwości jest naprawde duzo. A jeżeli ktoś z góry nie zaznajamiając się z programem skazuje go na niepowodzenie to tylko jego strata. W końcu nikt nikogo nie zmusza do zarabiania pieniędzy korzystając z nowoczesnych technologii. Zawsze mozna pracowac dla kogoś na etacie lub umowie śmieciowej o ile oczywiście znajdzie się pracę
A co do JBP?" Moge przesłać na priv moje wypłaty z ALERTPAY. Wystarczy przyjśc na webinar, posłuchać i.....pytać.
http://marek-zarabiajwsieci.blogspot.com/

Firma istnieje od 2004 roku.
markop

Postautor: mrobert15 » sobota 07 kwie 2012, 15:34

Przepraszam ale nie wierzę w cudowne sposoby zarabiania pieniędzy w necie. Bądźmy ostrożni!
mrobert15

Postautor: Zaro » poniedziałek 16 kwie 2012, 12:36

tez nie wierzę w takie magiczne pomnażanie pieniędzy - aby do czegoś dojść trzeba ciężko pracować i liczyć na siebie a nie na szczęście.
Zaro

Postautor: karski1 » piątek 20 kwie 2012, 17:57

To zwykłe naciągactwo, aby wyłudzić nasze dane osobowe. Powinna nam się zapalić lampka ostrzegawcza!
karski1

Postautor: wojtowiczm » niedziela 08 lip 2012, 16:58

Witam !!
Z tego co sie orientuje jbp daje pieniądze jednak należy do hyipow i w każdej chwili moze paść lub zatrzymać sie w momencie wypłat. Widzę że wiele osób konkretnie podchodzi do biznesu w których nic nie musi robić aż tak poziom spada że nawet jak są opcje zarabiania przez internet to ludziom sie nie chce Hehe....

Obecnie nie neguje jbp ale jeżeli jest ktoś zainteresowany konkretnym biznesem i rozwojem osobistym zapraszam serdecznie
Na dana chwilę podjąłem współpracę z zeekrewards firma która należycie wynagradza Nas za poświęcony czas oraz przynajmniej jako firma posiada jakies usługi z których zarabia czyli wiemy skąd biorą sie pieniądze.

Tak jak juz powiedziałem w biznesie jestem juz trochę czasu parę firm przetrwalem zaczynając od nawet klikania w ktore też wszyscy wierzyli uparcie.

Jeżeli chcesz biznesowego podejścia, chcesz zgłębić tajniki network marketingu oraz ściągnąć klapki z oczu ktore niektórzy hejtujacy mają wrodzone Zapraszam moja wiedzą nie kończy sie wyłącznie na zeekrewards mam kilka opcji doskonale wspolgrajacych z tym biznesem.

Jestes konkretny, chcesz konkretnej inwestycji swoich pieniędzy i również masz marzenia skontaktuj sie ze mną.
Moze to jest właśnie ten moment ten impuls żeby zadziała i napisać.

Pamiętajcie to od Nas zależy jak gdzie i z jakim spokojem mentalnym będziemy w przyszłości.

Więcej informacji po skontaktowaniu sie nie potrzebuje pisać swoich linkow referencyjnych czy też zbierać ludzi na masę szukam konkretnych osób, osób z którymi po wspólnym sukcesie zgadam sie na piwo porozmawiam. O firmie również każdy moze poczytać lub dowiedzieć sie u mnie. Wiesz co masz zrobić !!!!

Kończę swoją wypowiedz pozdrawiam wszystkich i do Ciebię należy kolejny krok moze to ten krok który zmieni Twoja obecna sytuację.

" Płynę pod prąd bo tylko zdechłe ryby płyną z prądem" - tak zakończe :-)

Pozdrawiam serdecznie !

Mateusz Wójtowicz

Gg: 747331
Mail: wojtowicz.mathew@gmail.com
wojtowiczm

Postautor: wizjoner1991 » wtorek 10 lip 2012, 09:34

Dochodowy interes to seo i sem !
wizjoner1991

Postautor: wojas » piątek 27 lip 2012, 11:27

Nikt nic za darmo mi nie dał.... Na pieniądze się cieżko pracuje .. Zarabianie w e - commerce - ok Inwestycja na giełdzie - ok ale pokątne akcyjki -- to nie dla mnie :evil:
wojas

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes