Re: najbardziej dochodowa praca w internecie

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Postautor: anna80 » sobota 13 lip 2013, 16:23

timoen85 pisze:W internecie jest bardzo wiele sposób na zarobek. Znam gościa, który na firecash.org zarabia ponad 10 tysięcy każdego miesiąca.

;-), to czemu sam tam nie masz konta i nie zarabiasz podobnie.

Ja jeszcze nie spotkałem zajęcia w sieci, które daje takie dochody.
anna80

Postautor: grunia » środa 24 lip 2013, 20:22

Biorąc pod uwagę dostępność internetu to mielibyśmy w PL samych milionerów, skkoro KAŻDY może przez net dużo zarabiać ;-)
grunia

Postautor: yaroo » piątek 26 lip 2013, 12:25

Dochodowa praca w internecie :). Stuknięty kot + kamera = zarobek na YT ;)
yaroo

Postautor: Bogusiiaa » poniedziałek 16 wrz 2013, 12:41

jak we wszystkich gałęziach biznesu, liczy się pomysłowość. dobry plan = duży dochód. tylko skąd brać te trafione w dziesiątkę pomysły? :P
Bogusiiaa

Postautor: kabareton » czwartek 14 lis 2013, 15:20

wizjoner1991 pisze:Dochodowy interes to seo i sem !

To prawda, ale ceną za to są kretyńskie artykuły w Internecie pisane za psie pieniądze przez ludzi, którzy nie mają pojęcia o czym piszą na zlecenie ludzi, którzy chcą na tym zarobić.-) Potem różne kury domowe jak moja szwagierka czytają takie głupoty i pouczają spokojnych ludzi, że nie wolno pić mleka bo w przyrodzie żadne dorosłe zwierzę mleka nie pije więc my też nie powinniśmy. Rzeczywiście była w latach 90-tych taka teoria, ale dawno ją obalono serią badań, które wykazały, że dla ludzi tolerujących laktozę korzyści z picia mleka są większe niż potencjalne ryzyko. Przypominam, że w przyrodzie żadne dorosłe zwierzę nie gotuje posiłków, ale szwagierka jakoś nie chce się przerzucić na surowiznę.-) Dochodowy biznes to też pozycjonowanie, metadane, wszelkiej maści działania mające na celu wyeksponowanie i usystematyzowanie treści. Przykład:
Portale oferujące ogłoszenia o pracę były dawniej jednymi z najbardziej dochodowych rodzajów stron. Obecnie mało kto z nich korzysta i to nie dlatego, że jest co raz mniej bezrobotnych, bo nie jest, tylko przez to, że zbytnio się te portale rozmnożyły, na wszystkich są praktycznie te same ogłoszenia, a same strony prowadzone są niechlujnie. Filtry działają tak, że człowiek szukający pracy w Warszawie przenoszony jest na ogłoszenia dla Wejherowa a ogłoszeń nieaktualnych od kilku lat nikt nie usuwa. Skutek - cały ruch przeniósł się na fora internetowe i portale społecznościowe i teraz oni trzepią na tym kasę.
kabareton

Postautor: Dawido » wtorek 28 sty 2014, 11:46

najlepsze sa wszystkie te reklamy typu "zarób 200zł w 5 min" albo "jak zarobić i nic nie robić Ile ludzi w to idzie wierzą w cuda, naprawde trzeba troche być dłuższy czas w internecie, miec kilka stron ale przede wszystkim mieć pomysł.
a Pomysł typu "nic nie rób i zarabiaj" jest godny pogratulowania polskiej myśli ekonomicznej.... chyba kombinowanej
....Pisanie Prac ----> www.lextext.pl
Dawido

Postautor: dorota-s2 » wtorek 18 lut 2014, 16:04

Witam.nadal twiedzę że w internecie zarobić może każdy,no prawie każdy,z tym że należy wówczas ominąć słowo "uczciwie"
Przecież te wszystkie systemy finansowe,matryce itp powstają jak grzyby po deszczu ale też szybko znikają z internetu.chrakteryzują się jedną zasadą"wpłać i znajdż innych,którzy wpłacą"Ekipa stale ta sama,zarabiają naprawdę sporo z pełną świadomością że proponują badziew .Od trzydziestu lat zajmuję się mlm i sprzedażą bezpośrednią,uważam się za osobę uczciwą ,inni też tak uważali skoro odnosiłam sukcesy przekładające się na wypłaty w granicach 6000-9000 zł.
ciężka choroba pozbawiła mnie możliwości takiej pracy czyli spotkania,prezentacje,wyjazdy.pozostał internet ale jest to dla mnie trudne ,technicznie niemożliwe,po prostu nie potrafię zrobić wielu rzeczy na komputerze a przeglądając strony widzę dziesiątki możliwości zarabiania,naprawdę zarobić może każdy.Nie wiem czy Admin nie wyrzuci linków do moich blogów,tam piszę o różnych propozycjach pojawiających się w internecie tych dobrych i tych badziewnych,piszę też opomysłach.dziś będę pisała o propozycji "fantastyczna,rewelacyjna itd.."tylko pan ,który to proponuje wprowadzał na nasz rynek trzy firmy,zebrał sporo kasy ,ech szkoda gadać..zapraszam na blogi
http://www.e-babciapracuje.blogspot.com.
http://mojelepszejutro.manifo.com to tylko dwa blogi ale dają pogląd na "pracę w internecie" pozdrawiam
dorota-s2

Postautor: aktore_k » piątek 30 maja 2014, 23:11

Nie wiem czy ktoś już wspomniał o pracy przy ankietach. Według mnie zarabianie przez internet poprzez wypełnianie ankiet to teraz najlepszy interes. Posiadam stronę na której znajdziemy opis serwisów zarobkowych które płacą za wypełnianie ankiet.

http://szybkiedolary.cba.pl

Znajdziemy tutaj poradnik jak wypełniać ankiety w serwisach kubigo i mypay. Bardzo dobry poradnik do zarabiania przez internet pomoże nam w pracy online.
aktore_k

Postautor: Upsetter » poniedziałek 07 lip 2014, 20:37

Wszędzie gdzie występują słowa klucz: szybka kasa, zero pracy, mnóstwo dolarów raczej nie warto się w to pchać bo dla każdego z normalnie funkcjonującym mózgiem i instynktem od razu widać, że to bzdura. Jeśli chodzi o zarabianie w internecie to ja np. korzystam z Inclick, taka platforma gdzie można robić zlecenia typu: "polub stronę na facebook", albo "napisz komentarz na moim blogu". Nie są to jakieś kokosy do zarabiania, ale grosz do grosza. Ja w tydzień takich zleceń 50 zł zarobiłem. :D Co wieczór po kilka zleceń.
Upsetter

Postautor: Attyla » poniedziałek 28 lip 2014, 12:18

Jak ktoś napisze jaka jest najbardziej dochodowa praca w internecie to ona chyba szybko przestanie byc dochodowa:)
Attyla

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes