Pomysł na biznes w internecie - kantor internetowy

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Re: Pomysł na biznes w internecie - kantor internetowy

Postautor: daniela » niedziela 05 lis 2017, 22:41

Skoro mowa o nowych miejscach w sieci gdzie na dobrych warunkach można pieniążki przewalutować, dodałabym platformę Gieldawalut.com. Poprzez cashback oszczędza się dodatkowo, wymiany szybkie i bezpieczne.
daniela

Postautor: lucek » poniedziałek 06 lis 2017, 08:25

Teraz coraz więcej osób korzysta z różnych usług internetowych.Ludzie wolą takie rozwiązania bo nie zawsze jest czas wyjść z domu czy z pracy i coś załatwić, a internet daje wiele możliwości i myślę że taki biznes ma przyszłość :)
https://drzeweczkaa.sklepna5.pl/
lucek

Postautor: renat68 » poniedziałek 08 sty 2018, 23:53

Właśnie, m.in. dlatego zaczęłam korzystać z Amornet kilka lat temu, szukanie na mieście kantoru z rozsądnymi kursami to strata czasu i przeważnie porażka.
renat68

Postautor: forozen » środa 17 sty 2018, 21:27

Oj, niestety. Ja mieszkam w Wawie gdzie kantorów jest bardzo dużo, ale szkoda mi czasu na porównywanie który z nich ma lepszy kurs, nie chcę go też tracić na chodzenie do któregokolwiek z nich. Wolę kompletnie na spokojnie, bezstresowo realizować przewalutowania w Pluskantor.pl. Transakcję są zatwierdzane od ręki, o każdej porze.
forozen

Postautor: JogaIla » czwartek 25 sty 2018, 23:44

Mniemam, że taki biznes się opłaca, myślę że podobnie jak ja wielu przedsiębiorców a także osoby prywatne chętnie korzystają z internetowych kantorów. Oferują bardzo konkurencyjne ceny, nigdzie bym tak tanio na mieście nie mogła zakupic waluty jak przez gieldawalut.com, ponadto jest pelna wygoda jeśli chodzi o przelewy, a jedynie w ten sposób się rozliczam z kontrahentami.
JogaIla

Postautor: daniel berk » środa 14 lut 2018, 21:57

Generalnie tak- na tym można zarobić, lecz bez wkładu finansowego nie przejdzie, jak również bez doświadczenia i grona fachowców. Widząc jak zaawansowane rozwiązania techniczne stosuje np. cenzura z którego korzystam parę lat i sądzę że może być wzorem dla innych e-kantorów, uważam, że taki biznes to nie jest bułka z masłem tylko dużo pracy i stała obserwacja konkurencji oraz oczekiwań klienta.
daniel berk

Postautor: Eizzy » piątek 16 lut 2018, 08:47

Spora konkurencja już na samym starcie. Nie dość że są tego typu portale, to jeszcze banki wprowadzają takie usługi online. Może Ci się udać, ale to nie będzie takie proste :)
Eizzy

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes