mam oszczędności lecz nie mam pomysłu

W jaki biznes warto zainwestować.

Re: mam oszczędności lecz nie mam pomysłu

Postautor: kaśka_szyje » poniedziałek 16 sty 2017, 19:32

Warto inwestowac w to co w czym jest sie dobrym. Ja przez wiele lat szylam w domowym zaciszu, a to kolezankom, a to sobie. Wszyscy chwalili to co uszylam, ale wiadomo zyskow z tego nie bylo. Jak wszedl program 500+ to udalo mi sie odlozyc pieniazki i zakupic zarowno pozadna maszyne do szycia i hafciarke firmy Bernina. Byly troszke obawy, ze ciezko bedzie mi sie utrzymac na rynku bo konkurencja spora. Teraz juz zwrocily mi si eponiesione koszty,a ja sama zastanawiam sie jak jeszcze lepiej wykorzystac to co mam albo co dokupic zeby moje uslugi byly lepsze
kaśka_szyje

Postautor: xanara » poniedziałek 12 lut 2018, 20:56

Na pewno nie ładuj pieniędzy w lokatę - bo nie zarobisz. Otwórz może sklep internetowy, lub jak masz do tego smykałkę to jakiś punkt gastronomiczny - to zawsze jest dobry biznes.
xanara

Postautor: Sergey Rustemov » poniedziałek 09 kwie 2018, 20:31

Witam!
Pomagam rozwijać własny międzynarodowy biznes na bazie istniejących Eko sklepów jak również z otwarciem własnego sklepu franszyzowego oraz internetowego sklepu w sferze Wellness, zdrowego odżywiania, zdrowego trybu życia. Temat jest N1 na rynku i jeśli mówić o niszy pokrywa on 100% rynku od dziecka do starca. Produkt całkowicie naturalny! Najwyższej jakości co potwierdzają certyfikaty oraz zadowoleni klienci. Wkład finansowy w ten biznes jest znikomy i jest to raczej wkład we własne zdrowie ponieważ najlepiej nas oraz naszych znajomych przekonuje nie reklama a nasze zdrowie, samopoczucie i własny przykład!
Pozdrawiam
W sprawie kontaktu podaje mail:
coralrustemov@gmail.com
Sergey Rustemov

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam ciekawego pomysłu na biznes