Jaka branża we franczyzie?

W jaki biznes warto zainwestować.

Re: Jaka branża we franczyzie?

Postautor: re-kin » środa 01 paź 2014, 13:23

Czemu nie, znajomy myślał właśnie o mobilnej myjni z dojazdem do klienta, tylko że nie miał funduszy, które mógłby zainwestować, a kredytów się wystraszył. Generalnie sądzę, że takie coś mogłoby się udać gdyby dobrze się wypromować.
"Połowa osiągnięcia celu to jego prawidłowe wyznaczenie"

https://www.youtube.com/watch?v=GLttbe7QjfM
re-kin

Postautor: stem » czwartek 02 paź 2014, 18:01

stem pisze:A kto by mi zaopiniował coś takiego http://maszynyparowe.com/
taka mobilna myjnia we franczyzie?

re-kin pisze:Czemu nie, znajomy myślał właśnie o mobilnej myjni z dojazdem do klienta, tylko że nie miał funduszy, które mógłby zainwestować, a kredytów się wystraszył. Generalnie sądzę, że takie coś mogłoby się udać gdyby dobrze się wypromować.

Tak mi się właśnie zdawało. Że dobra promocja, porządna jakość usług i mogłoby sie kręcić. Co do funduszy - mysle o franczyzie bo tu jak sie w tej firmie krakowskiej dowiadywałem wkład jakiego wymagają jest naprawdę nieduży. Chociaż zakręcili mnie trochę że mógłbym starac sie o środki unijne na ten biznes a oni pomagają w pozyskaniu dotacji ( zajmują sie dokumentami itd)
I tu się waham bo sama decyzja juz chyba zapadła
słuchajcie jak jest ze środkami unijnymi? to jakis straszny kłopot?
stem

Postautor: szeregowy » piątek 03 paź 2014, 08:04

Jak deklarują pomoc w pozyskaniu dotacji to czemu nie skorzystać. Z tymi dotacjami to największy kłopot tkwi w papierkach- ale jak mają Ci to zrobić to nie masz sie czym martwic. Poza tym pewnie nie raz to już robili to wiedza jak, wiec większa pewność że środki możesz uzyskać. A myjnia parowa- ciekawy biznes
szeregowy

Postautor: Mario » piątek 03 paź 2014, 17:20

Myjnia parowa- tak, fajna rzecz. Szybki start bo nie potrzebne żadne pozwolenia jak przy normalnej myjni samochodowej, niski wkład poczatkowy- praktycznie wystarczy samochód i maszyna a to nawet można wziąć w leasing- nie potrzebna nawet franczyza jak kto nie lubi, no albo z dotacji sfinansować jak piszesz. Biznes dochodowy, bo który biznes samochodowy teraz nie idzie?
Mario

Postautor: asiaaag » wtorek 16 gru 2014, 11:46

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej ;)

Może będę mogła pomóc.

Pozdrawiam
asiaaag

Postautor: marek50 » sobota 01 lip 2017, 22:25

Chyba warto wejść w biznes odzieżowy… Niedawno czytałem tutaj: 51015kids.eu/franczyza/ o franczyzie i zastanawiam się nad nawiązaniem współpracy z 5 10 15. Sklep jest bardzo popularny, więc o klientów nie trzeba się martwić. A słyszałem, że oferują spoko warunki dla franczyzobiorców 
marek50

Postautor: Sergey Rustemov » poniedziałek 09 kwie 2018, 20:34

Witam!
Pomagam rozwijać własny międzynarodowy biznes na bazie istniejących Eko sklepów jak również z otwarciem własnego sklepu franszyzowego oraz internetowego sklepu w sferze Wellness, zdrowego odżywiania, zdrowego trybu życia. Temat jest N1 na rynku i jeśli mówić o niszy pokrywa on 100% rynku od dziecka do starca. Produkt całkowicie naturalny! Najwyższej jakości co potwierdzają certyfikaty oraz zadowoleni klienci. Wkład finansowy w ten biznes jest znikomy i jest to raczej wkład we własne zdrowie ponieważ najlepiej nas oraz naszych znajomych przekonuje nie reklama a nasze zdrowie, samopoczucie i własny przykład!
Pozdrawiam
W sprawie kontaktu podaje mail:
coralrustemov@gmail.com
Sergey Rustemov

Postautor: Gość » wtorek 03 lip 2018, 14:41

Jeśli chodzi o CUK to na pewno warto tam zapytać o ubezpieczenie auta. Tanie OC można tam wykupić.
Gość

Postautor: grafitka33 » sobota 21 lip 2018, 12:20

Mi po głowie chodzi otwarcie placówki bankowej. Myślę, że to będzie dobry biznes.
grafitka33

Postautor: Kriks89 » poniedziałek 23 lip 2018, 07:44

Agencja interaktywna to ciekawy pomysł na biznes, który możesz założyć na zasadzie franczyzy. W internecie jest wiele postów na ten temat, ale jeden przykuł moją szczególną uwagę, więc się nim podzielę: iprosolution.pl/jak-zalozyc-agencje-interaktywna-na-skroty/. Ten artykuł fajnie opisuje to jak proste jest w dzisiejszych czasach założenie własnego biznesu :)
Kriks89

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam ciekawego pomysłu na biznes