Jaka branża we franczyzie?

W jaki biznes warto zainwestować.

Re: Jaka branża we franczyzie?

Postautor: Gość » czwartek 02 sie 2018, 10:04

Gość pisze:Jeśli chodzi o CUK to na pewno warto tam zapytać o ubezpieczenie auta. Tanie OC można tam wykupić.

Pakiet auto i majątek opłaca się tam wykupić.
Gość

Postautor: opiekunnestbank » czwartek 09 sie 2018, 14:35

grafitka33 pisze:Mi po głowie chodzi otwarcie placówki bankowej. Myślę, że to będzie dobry biznes.

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: nestbank.pl/franczyza Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

Postautor: tomczak » wtorek 16 paź 2018, 19:56

Czy lokal przy franczyzie Nest Banku musi być moją własnością czy może być wynajęty?
tomczak

Postautor: ziemniakispolka » piątek 02 lis 2018, 11:19

Szukasz sprawdzonego pomysłu na biznes? Chcesz spełniać marzenia?
Zostań naszym partnerem.
Sieć restauracji Ziemniak i Spółka® szuka franczyzobiorców we wszystkich regionach Polski.
Posiadamy 3 własne restauracje w najlepszych lokalizacjach Szczecina. Zatrudniamy blisko 60 osób, obsługujemy dziesiątki tysięcy klientów każdego miesiąca.
Nasz pomysł jest innowacyjny, znaleźliśmy doskonałą niszę klientów, nasze produkty wyróżniają nas na tle konkurencji.
Właśnie teraz rozpoczynamy rozwój wgłąb kraju, to jest odpowiedni moment żeby wspólnie z nami budować firmę.
Niskie koszty wejścia do sieci, w zamian oferujemy maksymalne wsparcie w drodze do sukcesu.
Więcej informacji oraz kontakt z nami znajdziecie Państwo na: ziemniakispolka.pl/franczyza
Bo pasja tworzy jakość!
ziemniakispolka

Postautor: opiekunnestbank » poniedziałek 05 lis 2018, 17:27

tomczak pisze:Czy lokal przy franczyzie Nest Banku musi być moją własnością czy może być wynajęty?

Szanowny Panie, Nest Bank nie wymaga, aby Partner był właścicielem lokalu oraz nie oczekuje wynajmowania lokalu na cały okres trwania Umowy Partnerskiej. Wymagane jest natomiast zachowanie ciągłości działania Placówki przez cały okres trwania Umowy Partnerskiej. Więcej informacji: nestbank.pl/franczyza/pytania.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

Postautor: KacperIl » wtorek 06 lis 2018, 12:28

Ja uważam, że na początek warto zainteresować się także branżą kurierską, a dokładnie otworzeniem własnego punktu kurierskiego we współpracy z ShipCenter który ma dużą ilość punktów w kraju i jednocześnie zdecydowanie najlepsze warunki dla klientów na naszym rynku co pozwala konkurować również z pocztą. Nie jest to też tak drogi biznes, a może przynosić naprawdę dobre dochody szczególnie w okresie świątecznym :)
KacperIl

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam ciekawego pomysłu na biznes