Firma sprzątająca

W jaki biznes warto zainwestować.

Re: Firma sprzątająca

Postautor: bogo18 » wtorek 19 cze 2018, 09:32

Jestem niezmiernie zadowolony z usług oferowanych przez Dobry Serwis dobryserwis.waw.pl/ . Wysoka jakość usług w kompozycji z dbałością o najmniejsze detale sprawiają, że opieranie się na nich to czysta przyjemność! Za każdym razem nasze biuro wygląda świeżo i zadbanie, a to wszystko za sprawą ich ręki sprawnej ręki do sprzątania. :)
bogo18

Re: Firma sprzątająca

Postautor: draw » czwartek 08 lis 2018, 22:30

Z tego co wiem, firm sprzątające faktycznie są teraz bardzo potrzebne a tym samym i zarabiają całkiem nieźle. Ale nie oszukujmy się, sama nie dasz rady, pomyśl o przynajmniej 2-3 osobach do współpracy na początek. Co do dotacji, możliwe że dostaniesz, mój znajomy 2 lata temu otrzymał na firmę sprzątająco-remontową. Ewentualnie kredyt, w końcu na zakup akcesoriów i środków czystości na start majątku nie wydasz, chyba że chciałabyś sprzątanie zautomatyzować. A takie podstawowe, niezbędne rzeczy do biznesu w klasycznym wydaniu masz np. w sklepie Starwax, który z kolei polecił mi ten właśnie kolega "po fachu". Kupuję i do domu i do biura. Ceny umiarkowane, przesyłka zawsze na czas. Jakość też niezła. Najbardziej jestem zadowolony ze środków do konserwacji i czyszczenia podłóg, od kiedy położyłem parkiet dbam o niego wyjątkowo, te od nich się świetnie sprawdzają.
draw

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam ciekawego pomysłu na biznes