Szukam pomysłu na biznes // Szczecin

W jaki biznes warto zainwestować.

Re: Szukam pomysłu na biznes // Szczecin

Postautor: Natasza Macewicz » poniedziałek 01 gru 2014, 15:16

Mam dla pana biznes plan internetowego biznesu ( TV-strona.) Proszę skontaktować się ze mną zostawiwszy swój e-mail adres. Rzuce panu ten plan dla zapoznania się, jeśli on chce. Mój e-mail natasha0111@ i.ua Natasza Macewicz.
Natasza Macewicz

Postautor: tymon4 » wtorek 30 gru 2014, 21:08

Pośrednictwo finansowe to jest jakaś myśl i raczej przyszłościowa. Jeśli chodzi o Idea Expert to chyba jako nieliczni mają ofertę B2B.
tymon4

Postautor: amberus » poniedziałek 05 sty 2015, 10:48

Pośrednictwa jest pełno, gdzie tylko nie spojrzeć. Najprostszą metodą i zarazem bezpieczną jest dołączenie do już działającego biznesu. Pewnego , sprawdzonego i dochodowego. Ja działam w takim i u mnie każdy ma zapewniony sukces finansowy. Warunek - to tylko go chcieć, resztę i tak robię sam. Poczytaj i korzystaj - www.lamininazdrowie.pl.tl
Solidne pewne dochodowe inwestycje - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
amberus

Postautor: afaktury » wtorek 06 sty 2015, 21:15

Zanim wejdziemy w jakikolwiek biznes oparty na partnerstwie mosimy dokładnie sprawdzić rynek na jakim chcemy działać. Mimo iż korzystając z takiej współpracy i tak ponosimy takie samo ryzyko jak każdy inny przedsiębiorstwa.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
afaktury

Postautor: amberus » wtorek 06 sty 2015, 23:00

Zgadza się, rozeznanie się w temacie to podstawa. Poznanie plusów i minusów też. Tu podam trochę możliwości. - Witam, zajmuję się zarabianiem w necie i poznałem masę różnych ofert. Część mam tu - www.kasanabank.pl.tl www.bankizarabianie.webnode.com www.zarabiamwpartnerskich.webnode.com oraz www.preiscoin.pl.tl Jednak nie dają takich dochodów jakie bym chciał. Szukałem czegoś konkretnego na lata, nie tylko dającego solidny dochód, ale przede wszystkim takiego biznesu który buduje się łatwo, szybko, posiadający super produkt. Dobry biznes to też taki gdzie nie musimy nikogo namawiać, zapraszać, polecać czy handlować. Ten spełnia wszelkie moje wymagania. Opracowałem konkretny sprawdzony już w praktyce sposób prowadzenia tego biznesu. Tu nie tylko otrzymasz moją pomoc ale też gotowy scenariusz działania oraz stronę pod ten biznes gratis. Czyli biznes jak na dłoni. Tu praca legalna, w miejscu zamieszkania jak i w realnym życiu. Wypłaty co tygodniowe. Firmy sprawdzone, pewne.
Tu zawsze będę Ci pomagał aż do momentu solidnych dochodów. Uczciwie i rzetelnie. Nie musisz na tym się znać. Poznaj tylko produkt a zrozumiesz jakie tu mamy możliwości. Tu też osiągniesz w dość krótkim czasie dochód pasywny, w granicach 5 tyś zł. miesięcznie [ praktycznie w pół roku ] Jeśli będziesz mieć pytania - pisz śmiało lub dzwoń - 609 583 837. Zawsze szczerze odpowiem, bez mydlenia oczu. Zapoznaj się z tym wyjątkowym biznesem - www.lamininazdrowie.pl.tl oraz polecam też to - http://sukceszloupre.pl/Janusz/ Zapraszam i pozdrawiam - Janusz
Solidne pewne dochodowe inwestycje - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
amberus

Postautor: Merkuriusz » niedziela 27 maja 2018, 12:37

Ponieważ nie mam jakiegoś szczególnego pomysłu na swój biznes, to chętnie poprowadzę przedstawicielstwo jakiejś firmy w Szczecinie. Pomogę zorganizować oddział, wynająć lokal itp itd.
Mam doświadczenie w tym zakresie.
Merkuriusz

Postautor: robciosk » sobota 05 sty 2019, 14:43

Myślę, że znajomi z całą pewnością będą w stanie pomóc. Warto się wśród nich rozeznać.
Nie można zapomnieć rzeczy, które robiło się w przeszłości, bo inaczej nie wyciągnie się z nich żadnej nauki.
robciosk

Postautor: stanislaw » czwartek 31 sty 2019, 14:54

Dodatkowo zawsze możesz poszukać gotowego rozwiązania, czyli kupić działającą firmę. Takie ogłoszenia znajdziesz na kilku portalach, przykładowo SprzedamBiznes.pl. Kiedyś nawet sam zastanawiałem się na kupnem 8-) . Plus jest taki, że większość sprzedawców oferuje wsparcie posprzedażowe, pomogą Ci się wdrożyć w biznes, poznać branżę itd. W każdym razie, życzę powodzenia! Napisz jak uda Ci się coś znaleźć ;) .
stanislaw

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam ciekawego pomysłu na biznes