Firma sprzątająca

W jaki biznes warto zainwestować.

Re: Firma sprzątająca

Postautor: damina » sobota 06 sie 2016, 20:30

A czy ktoś zna Damart z Łodzi? Bo zastanawiam się nad rozpoczęciem współpracy z nimi. www.damart-sprzatanie.pl - to ich strona, chodzi mi głównie o sprzątanie dużego domu 1x w tygodniu.
damina

Postautor: Romad » środa 10 sie 2016, 16:12

Ostatnimi czasy mamy wysyp firm sprzątających w całej Polsce. W urzędach pracy 30% wniosków o dofinansowanie to wnioski na założenie firmy sprzątającej...
Romad

Postautor: Hemingway » czwartek 11 sie 2016, 22:56

Jest wysyp takich firm, ale po pierwsze mało jest dobrych i dyspozycyjnych firm, a po drugie mało jest firm, które zajmuje się nieco bardziej specjalistycznym sprzątaniem i ma na ten temat jakąś wiedzę. Ja się o tym przekonałem dopiero jak szukałem kogoś do deratyzacji i dopiero Deratteam mi pomogło.
Hemingway

Postautor: PatrykLeocho » czwartek 18 sie 2016, 09:32

Jeżeli chodzi o Warszawę to ja polecam Wam tę firmę sprzątającą: amelisporzadki.pl Zlecam im sprzątanie biur jak i magazynów. Zawsze wywiązują się super. Są szybcy i dokładni.
PatrykLeocho

Postautor: lucek » niedziela 05 lut 2017, 14:57

Warto zwrócić uwagę także na firmy zajmujące się określoną dziedziną sprzątania. Chodzi mi np. o higienaposadzek.pl ze Śląska, którzy specjalizują się w czyszczeniu posadzek pcv, kamiennych i czyszczeniu dywanów.
lucek

Postautor: liza » poniedziałek 06 lut 2017, 18:05

A może polecicie kogoś od prania wykładzin z Lublina? Czy ktoś słyszał o eksprespranie.pl - jakie opinie na ich temat?
liza

Postautor: karlik » wtorek 02 maja 2017, 15:15

Firma sprzątająca jako biznes to według mnie naprawdę dobry pomysł. Warto jednak zwrócić uwagę na to, by używać profesjonalnych środków czystości (wg mnie to wyróżnia dobrą firmę sprzątającą od tej złej). Osobiście polecam środki firmy SauberLab
Żeby być sobą trzeba być kimś.
karlik

Postautor: panie_premierze » poniedziałek 14 sie 2017, 12:24

dla mnie oczywiste jest że każdy ma jakąś swoją sprawdzoną firmę, która zajmuje się u niego sprzątaniem ale przyznam że u nas było parę przerobionych i niestety za każdym razem ze skutkiem dość opłakanym, dopiero też z polecenia znajomych którzy prowadzą swój biznes trafiliśmy na dcpremium.pl/ i dopiero teraz mogę powiedzieć, że biuro faktycznie lśni czystością
panie_premierze

Postautor: HelenitaHelenita » poniedziałek 08 sty 2018, 13:36

Ja do swojej firmy zatrudniam tylko osoby z polecenie....raz juz musiałam pracować z takimi gwiazdami, że głowa mała. Teraz jak już to zatrudniam Panie z polecenia i sama kupuję cała chemie do sprzątania - najczęsciej z chemii niemieckiej ze sklepu perfekt-haus z Warszawy.
HelenitaHelenita

Postautor: amla2 » wtorek 27 mar 2018, 14:35

Gdybym miała polecić firmę, z cała pewnością była by to firma Clean Up Home z Warszawy. Są nader dokładni podczas sprzątania, mamy z nimi dobry kontakt, oraz jesteśmy zadowoleni z cennika jaki posiadają bo są na naszą kieszeń. :)
amla2

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam ciekawego pomysłu na biznes