Jaki biznes otworzyć - szukam porady

W jaki biznes warto zainwestować.

Jaki biznes otworzyć - szukam porady

Postautor: kiszak14 » poniedziałek 05 paź 2015, 09:31

Witam. Chcialem sie poradzic na tym forum co zrobic z tym co mam czy sprzedac, czy wynajac, a moze otworzyc cos swojego.
Posiadam: 2 hale produkcyjne, kazda po 500 m2 . Jedna z duzym biurem. Wielki plac dokladnej wartosci w metrach nie znam. Jedna hala stoi pusta na drugiej jest natomiast duzo dobrego sprzetu. Maszyna wielopunktowa do produkcji mat zbrojeniowych. Frezarki. Tokarki. Zgrzewarki do drutu. Spawarki. 2 wozki widlowe . Prosciarki I maszyny do szpulowania drutu. Ogolnie tyle.
Czy mozna starac sie o jakies
dofinansowania/pieniadze.
Czy trudno znalesc w branzy drut/ metal dostawcow materialow I odbiorcow?
kiszak14

Re: Jaki biznes otworzyć - szukam porady

Postautor: michel » sobota 30 kwie 2016, 15:52

nie myślałeś o franczyzie? moim zdaniem w dzisiejszych czasach to bezpieczniejszy biznes. Ecomyjnie proponują dobre warunki współpracy. Zobacz sobie na ich stronie http://www.ecomyjnia.pl/
michel

Postautor: kolorowa » piątek 06 maja 2016, 22:15

Ja właśnie też myślałam o franczyzie ale foodtracka z pizzą, bardzo dobra opcja bo lokalizacja jest pod kauflandem :) http://crazypepe.pl/ mają ciekawe warunki i zastanawiam się czy warto
kolorowa

Postautor: Alek21 » wtorek 21 cze 2016, 00:19

Biuro Usług Rachunkowych to obecnie opłacalna działalność finansowa na polskim rynku. Przy współpracy z Amola oraz udział w szkoleniach otworzą przed Tobą całkiem ciekawą przyszłość. Również słyszałem ,że prowadzą bardzo rzetelne weryfikacje usług i skuteczne plany promocji firmy. Warto więc spróbować.
Alek21

Postautor: HelenitaHelenita » czwartek 04 sty 2018, 14:26

Do dobrej firmy zawsze przydadzą się automaty dla wielbicieli kawy o każdej porze i w każdych ilościach oraz automaty z przekąskami takimi jak paluszki, batony, chipsy i tym podobne. Do siebie do firmy zamówiłam dwa automaty z kawą i dwa ze słodyczami od firmy kofeinalodz z Łodzi.
HelenitaHelenita

Postautor: WojtekCki » piątek 12 sty 2018, 00:54

Jak już przy jedzeniu to jak ktoś myśli o produkcji soków, przecierów, win itd. to przyda się kontakt do firmy od maszyn pakujących produkty płynne czy półpłynne. Mam na myśli lubelskie maszynypakujacelublin.pl bardzo solidna firma, maszyny działają u nas sporo czasu bezawaryjnie.
WojtekCki

Postautor: paulina88 » czwartek 01 lut 2018, 11:46

otworzenie własnego sklepu internetowego też jest dobrym pomysłem :) bardzo fajnie zrobioną stronę sklepu ma np. rollcenter.pl
paulina88

Postautor: xanara » piątek 16 lut 2018, 18:59

Myślę, że przy takim zapleczu po prostu musisz spróbować. Szkoda żeby się hala i sprzęt marnowały.
xanara

Postautor: Sergey Rustemov » poniedziałek 09 kwie 2018, 20:30

Witam!
Pomagam rozwijać własny międzynarodowy biznes na bazie istniejących Eko sklepów jak również z otwarciem własnego sklepu franszyzowego oraz internetowego sklepu w sferze Wellness, zdrowego odżywiania, zdrowego trybu życia. Temat jest N1 na rynku i jeśli mówić o niszy pokrywa on 100% rynku od dziecka do starca. Produkt całkowicie naturalny! Najwyższej jakości co potwierdzają certyfikaty oraz zadowoleni klienci. Wkład finansowy w ten biznes jest znikomy i jest to raczej wkład we własne zdrowie ponieważ najlepiej nas oraz naszych znajomych przekonuje nie reklama a nasze zdrowie, samopoczucie i własny przykład!
Pozdrawiam
W sprawie kontaktu podaje mail:
coralrustemov@gmail.com
Sergey Rustemov

Postautor: jarekk » wtorek 29 maja 2018, 15:16

WojtekCki pisze:Jak już przy jedzeniu to jak ktoś myśli o produkcji soków, przecierów, win itd.

Taki zakład produkcyjny, to duży wydatek. Może nawet iść w miliony złotych. Maszyny, pozwolenia, opakowania itd. Przy przemieszaniu towaru może się przydać suwnica, a te można dodatkowo wyposażyć w sterowanie radiowe irel.pl/pl/
jarekk

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam ciekawego pomysłu na biznes