Czy warto inwestować w metale?

W jaki biznes warto zainwestować.

Czy warto inwestować w metale?

Postautor: bomber » wtorek 17 paź 2017, 07:22

Czy macie doświadczenie z metalami? Jakie wyniki, czy widzicie w tym sens?
Szukam czegoś lepszego niż lokata, ale bez wybitnego ryzyka.
W wielu miejscach czytałem, że złoto jest najpewniejszym tematem, ale czy na pewno?
Jak ze zmiennością tego rynku? Działanie na jakim kapitale, ma sens?
bomber

Re: Czy warto inwestować w metale?

Postautor: holta » środa 18 paź 2017, 07:31

Metale to rynek, który również charakteryzuje się dużą zmiennością i dlatego pozwala na sensowne zyski.
Jak wysokie? To już zależy od aktualnej sytuacji rynkowej, twojej wiedzy, platformy no i szczęścia.
Ale akurat te pierwsze elementy mają największe znaczenie, a na szczęście liczyłbym zdecydowanie najmniej.
Jeśli chodzi o platformę, to zapoznaj się z easyMarkets. Masz tam np. coś takiego jak dealCancellacion, które pozwala anulować operację w ciągu 60 minut. Czyli coś idzie nie po twojej myśli, to transakcję można anulować i to w wielu przypadkach jest naprawdę ratunek.
holta

Postautor: bomber » czwartek 19 paź 2017, 07:28

easyMarkets rzeczywiście gdzieś już widziałem - za korzystanie z wersji demo nic się nie płaci, czy tak?
Mogę spróbować inwestować w złoto bez wykładania oszczędności?
Czytałem opis tego dealCancellacion. Wydaje mi się, że może nieco kusić w wielu przypadkach do przerwania operacji, ale tego wszystkiego pewnie można się nauczyć z czasem. Zdarzyło ci się anulować operację w sytuacji, kiedy w praktyce nie było takiej potrzeby?
bomber

Postautor: holta » piątek 20 paź 2017, 07:43

Wersja demo jest oczywiście całkowicie darmowa - to chyba normalne, możesz wszystko przetestować bez wykładania kasy.
Co do dealCancellacion - tak, zdarzało się pochopnie decydować, ale to było na etapie nauki rynku.
Do kiedy nie masz pewności, że rozumiesz mechanizmy rynku złota, naprawdę działanie na prawdziwych pieniądzach nie ma większego sensu.
holta

Postautor: gango » poniedziałek 23 paź 2017, 07:33

Kluczowe znaczenie ma platforma, na jakiej działacie. Jeśli będzie kiepska, nie będzie oferowała odpowiednich rozwiązań, to szkoda na nią czasu. Powinniście patrzeć przede wszystkim na bezpieczeństwo, polski support. easyMarkets jest pod nadzorem KNF, ale ma też znacznie wymagającą licencję cypryjską. Idąc dalej - mają też dealCancellacion, który gwarantuje święty spokój jeśli podejmiecie złą decyzję - można ją anulować w ciągu 60 minut.
A oczywiście bez konkretnej wiedzy, z tym tematem nawet nie warto zaczynać. Po prostu musicie znać rynek złota.
gango

Postautor: Sergey Rustemov » poniedziałek 09 kwie 2018, 20:32

Witam!
Pomagam rozwijać własny międzynarodowy biznes na bazie istniejących Eko sklepów jak również z otwarciem własnego sklepu franszyzowego oraz internetowego sklepu w sferze Wellness, zdrowego odżywiania, zdrowego trybu życia. Temat jest N1 na rynku i jeśli mówić o niszy pokrywa on 100% rynku od dziecka do starca. Produkt całkowicie naturalny! Najwyższej jakości co potwierdzają certyfikaty oraz zadowoleni klienci. Wkład finansowy w ten biznes jest znikomy i jest to raczej wkład we własne zdrowie ponieważ najlepiej nas oraz naszych znajomych przekonuje nie reklama a nasze zdrowie, samopoczucie i własny przykład!
Pozdrawiam
W sprawie kontaktu podaje mail:
coralrustemov@gmail.com
Sergey Rustemov

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam ciekawego pomysłu na biznes