Jaki biznes nad morzem 2018

W jaki biznes warto zainwestować.

Jaki biznes nad morzem 2018

Postautor: Małorolnik » poniedziałek 19 lut 2018, 16:58

Słuchajcie, chciałbym w sezonie 2018 otworzyć jakiś ciekawy biznes w miejscowości nadmorskiej. Nie koniecznie muszą być to Międzyzdroje. Może być jakaś mniejsza mieścina. Mam do zainwestowania około 30 tysięcy złotych. Poszukuję pomysłów na taki biznes. Jeśli trzeba będzie, to może być nawet wejście do spółki.
Czekam na Wasze dyskusje na ten temat.
Małorolnik

Pomysł na biznes nad morzem 2018

Postautor: Eklerek » środa 21 lut 2018, 17:15

Obawiam się, że nikt kto ma dobry pomysł na biznes nad morzem nie podzieli się z Tobą informacją tak za darmo. Szczególnie jeśli to będzie coś unikalnego.
Tak z perspektywy lat, to widzę, że nad morzem można na wszystkim zarobić jeśli tylko jest ładna pogoda i są ludzie. Pogoda to jeden z najistotniejszych czynników. Pomysł jest drugorzędny :)
Eklerek

Re: Jaki biznes nad morzem 2018

Postautor: tempero » wtorek 06 mar 2018, 20:56

Witam jestem producentem atrakcji turystycznych oferuję nowość Tunel Grawitacyjny jest to bardzo dochodowy biznes nie tylko na sezon letni. Urządzenie testowałem cały rok więc pogoda nie ma znaczenia na sprawność działania. Więcej informacji szukaj na lento.pl lub napisz do mnie ( tempero22@wp.pl ) chętnie odpowiem na pytania i pomogę w znalezieniu optymalnej lokalizacji.
Pozdrawiam
Andrzej
tempero

Postautor: Sergey Rustemov » poniedziałek 09 kwie 2018, 20:24

Witam!
Pomagam rozwijać własny międzynarodowy biznes na bazie istniejących Eko sklepów jak również z otwarciem własnego sklepu franszyzowego oraz internetowego sklepu w sferze Wellness, zdrowego odżywiania, zdrowego trybu życia. Temat jest N1 na rynku i jeśli mówić o niszy pokrywa on 100% rynku od dziecka do starca. Produkt całkowicie naturalny! Najwyższej jakości co potwierdzają certyfikaty oraz zadowoleni klienci. Wkład finansowy w ten biznes jest znikomy i jest to raczej wkład we własne zdrowie ponieważ najlepiej nas oraz naszych znajomych przekonuje nie reklama a nasze zdrowie, samopoczucie i własny przykład!
Pozdrawiam
W sprawie kontaktu podaje mail:
coralrustemov@gmail.com
Sergey Rustemov

Postautor: Gość » niedziela 17 cze 2018, 22:01

Witam, ja pomysl mam i nawet sprzet, ale sie zastanawiam do kogo należy uderzyc zeby uzyskac pozwolenie na sprzedaz waty cukrowej nad morzem?
Gość

Postautor: Gość » niedziela 17 cze 2018, 22:02

Gość pisze:Witam, ja pomysl mam i nawet sprzet, ale sie zastanawiam do kogo należy uderzyc zeby uzyskac pozwolenie na sprzedaz waty cukrowej nad morzem?

kzaleskir@gmail.com
Gość

Postautor: Jackgoodman » poniedziałek 18 cze 2018, 10:19

Witam, proszę zainteresować się naszym nowym produktem, wysoka marża! Więcej na jackgoodman.pl
Jackgoodman

Postautor: ress » czwartek 21 cze 2018, 07:38

Jeśli pogoda się uda, to połowa sukcesu. Potencjalni klienci będą, to można ich przyciągnąć zapachem jedzenia, lub jakąś nietypową rozrywką. Nad morzem warto zainwestować w dość prosty biznes, który będzie opłacalny i będzie można go bez żalu zlikwidować po zakończeniu okresu wakacyjnego. :)

Postautor: AdamsGPA » czwartek 27 wrz 2018, 09:08

W zachodniej części kraju - Knajpa dla Niemców, z niemiecką muzyką młodzieżową. Widziałem taką w Bułgarii. 10 rano, wszystkie knajpy puste, a tam pełno i już od rana impreza na całego i śpiewają te swoje piosneki po niemiecku i tak do nocy.

Postautor: Welmer » poniedziałek 01 paź 2018, 00:49

Widocznie Niemcy preferują rozrywkę od rana.
Welmer

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam ciekawego pomysłu na biznes