mam oszczędności lecz nie mam pomysłu

W jaki biznes warto zainwestować.

Re: mam oszczędności lecz nie mam pomysłu

Postautor: tomasnl » czwartek 17 maja 2012, 06:18

Witam serdecznie Nazywam się Tomasz i opowiem wam o Biznesie którym prowadze samodzielnie. Tak więc jest to internetowy biznes jak dla mnie bardzo dochodowy w Internecie działam od 4 miesięcy zarobiłem już pierwsze 1000$ po 2 miesiącach praktycznie nie robiąc nic. w firmie bannersbroker zarabia każdy bez wyjątku !.
Prezentacja programu oraz moje zarobki :

http://www.youtube.com/watch?v=__kZ2cv6 ... r_embedded

Cała wiedza znajduje się na tej stronie:

Bannersbroker otwarcie w polsce sprawdź

http://zarabianie-inwestycja.pl/bannersbroker/

Zapraszam i Pozdrawiam !
Tomasz
Ostatnio zmieniony wtorek 11 wrz 2012, 00:28 przez tomasnl, łącznie zmieniany 2 razy
tomasnl

Postautor: marcinp » sobota 19 maja 2012, 22:50

witam
bardzo polecam pewien pewny sposob zarabiania
marcinp.zeekrewards.com
na sam poczatek zapraszam do konta darmowego i do poczytania na ten temat na wszelkie pytania chetnie odpowiem
clip180@ymail.com
marcinp

Postautor: qraqq » poniedziałek 25 cze 2012, 18:21

Według mnie teraz najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o inwestowanie jest rynek aplikacji mobilnych. Na platrofmie Metro One można znaleźć programistów, grafików, zainwestować w konkretny pomysł. Win8 to praktycznie pewna inwestycja- nowy system będzie potrzebował aplikacji mobilnych, więc programiści już w tym momencie mają sporo pracy:) :P
qraqq

Postautor: Eco Touch » poniedziałek 02 lip 2012, 22:47

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad własnym biznesem? Takim jak… myjnia samochodowa? Nie tradycyjna, ale bezwodna lub nawet mobilna. Taki biznes sprzyja generowaniu obrotów i ochronie środowiska. Ograniczone zostaje nadmierne zużycie wody i przedostawanie się toksyn do ziemi. W związku z tym, że myjnia nie generuje ścieków i zanieczyszczeń, nie potrzeba licznych pozwoleń jak w przypadku myjni tradycyjnej, ani też drogich instalacji wodno-kanalizacyjnych.
Przez długi okres uruchomienie myjni samochodowej wiązało się z kosztem kilkuset tysięcy złotych i czasochłonnym uzyskaniem licznych pozwoleń. Kolejnym etapem były myjnie parowe, które znacząco ograniczyły nakłady finansowe potrzebne do uruchomienia biznesu. Wciąż jednak wymagały kilkunastu tysięcy złotych inwestycji w sprzęt i wiązały się z koniecznością napraw i serwisowania maszyny parowej. Ze względu na rozmiary maszyny parowej, konieczne było posiadanie auta specjalnie przystosowanego do przewożenia maszyny i dodatkowego sprzętu generującego prąd. Miesięczne koszty eksploatacji myjni wciąż utrzymywały się na wysokim poziomie.
Najnowszy trend na rynku to produkty do bezwodnego mycia karoserii, które po pierwsze umożliwiają uruchomienie myjni przy niewielkiej inwestycji (zapoznaj się z cennikami zestawów startowych na końcu prezentacji) i pozwalają zachować niskie koszty eksploatacji – usługi można świadczyć mobilnie u Klienta, więc nie jest konieczne ponoszenie kosztów za lokal. Zapoznaj się z poniższymi informacjami o technologii bezwodnego mycia, z instrukcjami dotyczącymi uruchomienia swojego biznesu, z cennikami zestawów potrzebnych do uruchomienia myjni bezwodnej, z kluczowymi aspektami prowadzenia takiej działalności. Mamy nadzieję, że te informacje zainspirują Ciebie do działania i wkrótce zostaniesz przedsiębiorcą prowadzącym rentowny biznes.
Bezwodne mycie samochodów jest innowacyjną metodą, która stanowi aktywnie rozwijającą się niszę nowego biznesu. Rozwijając myjnię bezwodną można koncentrować się zarówno na Klientach indywidualnych – właścicielach samochodów, jak i Klientach biznesowych – salonach samochodowych, serwisach samochodowych, korporacjach taxi, firmach wynajmujących limuzyny, firmach posiadając floty samochodowe… możliwości jest jeszcze wiele.
Bezwodne mycie karoserii samochodu to kilka prostych kroków dla Użytkownika. Karoserię samochodu spryskuje się płynem do bezwodnego mycia, po krótkiej chwili dany element przeciera się ręcznikiem z mikrofibry, delikatnym poziomym ruchem. Następnie ponownie przeciera się powierzchnię drugim czystym ręcznikiem z mikrofibry, aby nadać połysku. Do umycia karoserii jednego średniej wielkości auta potrzeba od 150 do 300 ml płynu do bezwodnego mycia i dwa ręczniki z mikrofibry. Całość zajmuje od 15 do 20 minut. Metoda nie przewiduje zastosowania dodatkowej wody, ani dodatkowego sprzętu. Należy pamiętać, aby nie stosować produktów do bezwodnego mycia na nadmiernie zabrudzone powierzchnie, np. intensywne błoto lub piach.
Technologia bezwodnego mycia samochodów polega na tym, że substancje powierzchniowo-czynne zawarte w składzie produktu w pierwszej kolejności rozkładają brud drogowy znajdujący się na karoserii. Produkt zawiera polimery, które otaczają cząsteczki brudu oddzielając go od lakieru. Taki rozłożony i otoczony polimerami brud jest chwytany przez ręcznik z mikrofibry i usuwany z powierzchni karoserii. Bardzo istotne jest zastosowanie profesjonalnych produktów oraz wysokiej jakości ręcznika z mikrofibry. Obecnie na rynku tego typu produkty udostępnia firma Eco Touch. Produkty tej marki posiadają niezbędne certyfikaty jakości i co więcej, jak potwierdziły testy niezależnych auto detailingowców, metoda jest dużo bardziej bezpieczna od myjni automatycznych, ręcznych, bezdotykowych oraz parowych.
Eco Touch

Postautor: moja-myjnia » poniedziałek 16 lip 2012, 14:47

Witam,

może ciekawym pomysłem okazałoby się otworzenie własnej myjni: Mobilnej Myjni Parowej - takiej dojazdowej do klienta, klientów, firm posiadających floty samochodów. Teraz czas jest w cenie. więc klienci lubią wygodę.

Są na takie pomysły dotacje. W zeszłym roku dość dużo zostało zrealizowanych zakupów myjni parowych z dotacji, w tym roku słabiej ale temat jest nadal nowy i aktualny.

Nowoczesna technologia mycia i czyszczenia parowego - profesjonalne parownice elektryczne z mopem parowym. Czyszczenie nie tylko samochodów, parowe pranie tapicerki.

Jestem dystrybutorem takich urządzeń: www myjnieparowe-lublin.pl

ECO- Ekologiczne Mycie Parą
Dystrybutor Myjni i myjek parowych ASTRA STEAMER i Tecnovap

Lublin, ul.Turystyczna 7
tel. (81) 745-02-02
info@mobilnamyjniaparowa.pl
moja-myjnia

Postautor: moja-myjnia » poniedziałek 16 lip 2012, 15:11

Technologia bezwodnego mycia nie jest tak do końca wspaniała jak opisuje przedmówca:
Oprócz dystrybucji myjni parowych zajmujemy się również usługami : myce i czyszczenie aut. I takie środki do bezwodnego mycia to stosujemy jako wspomagająca już po myciu w celu dopieszczenia auta.

"Do umycia karoserii jednego średniej wielkości auta potrzeba od 150 do 300 ml płynu do bezwodnego mycia i dwa ręczniki z mikrofibry. Całość zajmuje od 15 do 20 minut. Metoda nie przewiduje zastosowania dodatkowej wody, ani dodatkowego sprzętu. Należy pamiętać, aby nie stosować produktów do bezwodnego mycia na nadmiernie zabrudzone powierzchnie, np. intensywne błoto lub piach. "

Szkopuł polega na tym że auta przyjeżdżają często zbyt brudne żeby bawić się w szmatki (tych idzie znacznie więcej niż opisuje rozmówca a to już jest zbytnia zabawa. W myjni parowej typu ASTRA Steamer jest opcja pary mokrej nasyconej za pomocą której wstępnie można zrzucić grubsze zanieczyszczenia, następnie za pomocą pary suchej i mikrofibry podejmujemy zasadnicze "mycie parowe"

Bezwodne środki, nanowoski, naopolimery są to dobre środki ale stosujemy na dopieszczenie auta.
Poza tym jak to zwykle bywa sceptyczne podejście klientów co do takiego mycia jest znacznie większe niż ktoś myśli.

Z myjnią parową wygląda to znacznie profesjonalniej: jest ciśnienie 10 bar jest dokładny wydmuch z zakamarków, jest para sucha i para mokra (czyli trochę wody w postaci pary około 100st) Jest i większa efektowność i efekt po takim czyszczeniu. Bezwodne mycie zbyt zawęża nam możliwości. Natomiast parowe pranie tapicerki jest przy myjni parowej czymś technologicznie nowym dokładniejszym i oczywiście bardziej marżowym :) Pranie tapicerki z natryskiem detergentu na zbyt mokro to już nie ten sam efekt. Ale o tym należałoby się przekonać osobiście na jakiejś dobrej myjni parowej.
Zapraszam do Lublina na szkolenia i prezentację urządzeń.
moja-myjnia

Postautor: moja-myjnia » poniedziałek 16 lip 2012, 15:22

Dla firm sprzątających oczywiście posiadamy inne rozwiązania są to myjki elektryczne w konfiguracji z odkurzaczem ekstrakcyjno-parowym, czyli taki kombajn 2w1. Rewelacyjnie wychodzi pranie parowe tapicerki dużo szybciej i dokładniej siedziska są suche już po 15min w zasadzie po zabiegu.
Podłączenie profesjonalnego mopa parowego do myjki daje jeszcze więcej możliwości. Możemy bez chemii czyścić powierzchnie gładkie. Dodatkowy natrysk detergentu zamontowany w myjce umożliwia czyszczenie bardzo zabrudzonych powierzchni lub nietypowych: linie produkcyjne w zakładach ciastkarskich, różnego rodzaju części, maszyny przemysłowe itd..

Zainteresowanych zapraszam na stronę do poczytania oferty.

www.myjnieparowe-lublin.pl
moja-myjnia

Postautor: Korek » wtorek 17 lip 2012, 15:25

Zamiast reklamy odkurzaczy parowych lepiej napisać coś ta temat wątku.
Człowiek nie zadał pytanie jaki odkurzacz kupić tylko w co zainwestować.
A teraz można pomyśleć o różnych biznesach - choćby kawiarni na osiedlu,
czy butiku z pasmanterią. Tego brakuje na wielu polskich osiedlach.
Korek

Postautor: Kamilnovi » wtorek 24 lip 2012, 18:08

Witam, mam dochodowy biznes bez dużego wkładu finansowego podaj email to ci prześle
Kamilnovi

Postautor: polbiznes » piątek 27 lip 2012, 16:51

Witam. Moja propozycja to: - trzeba mieć do czegoś 'smykałkę', czymś się interesować, lubieć. Mój pomysł to automaty samosprzedające (tzw. vendingowe) na gorące napoje (tzw. kawomaty), lub przekąski (tzw, snakowce). Mogę się podzielić wiedzą i uwagami w tym zakresie. Uważam, że wystarczy mieć dobre miejsce pod taki/e automat/y. Zainteresowanym podam swój e-mail (ale proszę bez spamu - dziękuję :!: ): polbiznes(małpa)o2.pl
polbiznes

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam ciekawego pomysłu na biznes