Szkolenia BHP w firmie

Jak założyć firmę.

Szkolenia BHP w firmie

Postautor: piotr1981 » czwartek 10 lip 2014, 13:55

Szukam niedrogiej firmy szkoleniowej, czy możecie mi coś polecić?
piotr1981
 
Posty: 4
Rejestracja: środa 09 kwie 2014, 20:19

Re: Szkolenia BHP w firmie

Postautor: Mariusz35 » poniedziałek 21 lip 2014, 10:55

piotr1981 pisze:Szukam niedrogiej firmy szkoleniowej, czy możecie mi coś polecić?
U nas firmie jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Delphi (e-specjalistabhp.pl), są to szkolenia bhp przeprowadzane przez Internet, w formie lekcji e-learningowych. Całość szkolenia oceniam dobrze, wiadomości zawarte w szkoleniu są ciekawe a na końcu znajduje się test sprawdzający. Jeśli chodzi o ceny to orientuję się tylko w tych dotyczących szkoleń dla pracowników biurowych - dla jednej osoby kosztuje 39 zł ;)
Mariusz35
 
Posty: 20
Rejestracja: czwartek 05 cze 2014, 09:01

Re: Szkolenia BHP w firmie

Postautor: mario_ka » czwartek 24 lip 2014, 09:44

Słyszałem o tej platformie. Z tego co wiem, u nas w firmie również chcą skorzystać e-specjalistyBHP, gdy termin szkolenia okresowego dobiegnie końca. Chodzi nam też o szkolenia dla pracowników administracyjnych i biurowych. Z tego co wiem, to na platformie jest dostępna opcja e-dokumenty, która pozwala w łatwy sposób tworzyć dokumentację z zakresu BHP. Korzystaliście z niej?
mario_ka
 
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 24 lip 2014, 09:38

Re: Szkolenia BHP w firmie

Postautor: Eizzy » piątek 08 sie 2014, 12:04

mario_ka pisze:Słyszałem o tej platformie. Z tego co wiem, u nas w firmie również chcą skorzystać e-specjalistyBHP, gdy termin szkolenia okresowego dobiegnie końca. Chodzi nam też o szkolenia dla pracowników administracyjnych i biurowych. Z tego co wiem, to na platformie jest dostępna opcja e-dokumenty, która pozwala w łatwy sposób tworzyć dokumentację z zakresu BHP. Korzystaliście z niej?

U mnie w firmie korzystaliśmy z tego szkolenia i wszyscy byli zadowoleni. Jeżeli chodzi o opcję e-dokumenty to jest to rewelacyjna sprawa, bo dzięki temu możesz sporządzać codzienną dokumentację - nawet jak jesteś na wyjeździe i korzystasz np z telefonu. Ogólnie polecam :)
Eizzy
 
Posty: 34
Rejestracja: poniedziałek 23 lip 2012, 08:57

Re: Szkolenia BHP w firmie

Postautor: izina » czwartek 28 sie 2014, 21:18

A nie lepiej zlecić specjaliście ds. BHP przeprowadzenie takiego szkolenia? Można go wyposażyć w pakiet programów BHP Wydawnictwa Forum, które usprawniają i znacząco ułatwiają pracę, a pośród których znajdują się prezentacje szkoleniowe. Tutaj można pobrać darmowe demo programu "Prezentacje szkoleniowe z zakresu BHP i PPOZ" - http://land.e-forum.pl/prezentacje-bhp-i-ppoz/?promo=3532/14&f=email
izina
 

Re: Szkolenia BHP w firmie

Postautor: Tomasz55 » czwartek 25 wrz 2014, 09:26

Tak, ale taki specjalista pobierze dodatkowe opłaty, a szkolenie w formie e-learningowej jest, wydaje mi się znacznie lepszym i wygodniejszym rozwiązaniem dla użytkownika. Z tego co widziałem na portalu e-specjalistabhp, o którym wspominają moi poprzednicy - jest co całkiem ciekawa i w gruncie rzeczy niedroga opcja. Pozwoliłem sobie przeczytać kilka artykułów na ich stronie i dowiedziałem się, że nawet pracownicy służby zdrowia korzystają z takich usług - więc jest to chyba skuteczne rozwiązanie :)
Tomasz55
 
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 25 wrz 2014, 09:08

Re: Szkolenia BHP w firmie

Postautor: miniuska » sobota 06 gru 2014, 20:01

Za szkolenia online też się płaci. Moim zdaniem lepiej zapłacić specjaliście i przygotować dla niego fachowe dokumenty z http://land.e-forum.pl/branzabhp/?promo=3532/14&f=email Z tego co wiem są one w 100% darmowe i zawierają wszystko co jest potrzebne do przeprowadzenia takiego szkolenia.
miniuska
 

Re: Szkolenia BHP w firmie

Postautor: florentina80 » piątek 09 sty 2015, 15:49

nie każda firma organizuje prawdziwe szkolenia. ja nawet pracowałam w takiej firmie w której dano mi do przeczytania dokumenty i wystarczyło tylko je podpisać. Ot całe szkolenie php.
florentina80
 
Posty: 8
Rejestracja: piątek 09 sty 2015, 09:33

Re: Szkolenia BHP w firmie

Postautor: kaszanaa » środa 19 kwie 2017, 19:28

Mieszkacie w okolicach Kielc, Katowic i Ostrowia Świętokrzyskiego, a szukacie w swoim przedsiębiorstwie, obiekcie, doradztwa prawnego i technicznego z BHP i ochrony PPOŻ, a także szkoleń z tego zakresu, to polecam Safety Expert safetyexpert.pl/obsluga-bhp są bardzo profesjonalni
kaszanaa
 

Re: Szkolenia BHP w firmie

Postautor: brygidis » środa 07 cze 2017, 13:28

florentina80 pisze:nie każda firma organizuje prawdziwe szkolenia. ja nawet pracowałam w takiej firmie w której dano mi do przeczytania dokumenty i wystarczyło tylko je podpisać. Ot całe szkolenie php.


Gratuluję tej firmie, ciekawe czy zastanawiali się co się wydarzy w razie ewentualnego pożaru lub innej niebezpiecznej sytuacji. Dla mnie to nie do pomyślenia. U mnie szkolenie było w formie e-learningowej, przeprowadzał je gpsbhp.eu
Oczywiście należy pamiętać, że szkolenie BHP w tej formie mogą odbywać tylko pracodawcy, kierownicy oraz osoby zatrudnione na stanowiskach administracyjno-biurowych i inżynieryjno-technicznych. Są to szkolenia okresowe, a nie dla nowych pracowników. Mimo to jest to spore ułatwienie, nie trzeba nigdzie wychodzić, można je zrobić w każdej wolnej chwili.
brygidis
 
Posty: 1
Rejestracja: środa 07 cze 2017, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

Następna

  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot], Yahoo [Bot]

» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «