Wirtualne biuro - tak czy nie?

Jak założyć firmę.

Re: Wirtualne biuro - tak czy nie?

Postautor: Melior » czwartek 21 gru 2017, 11:22

cubecentre.com/ - dzięki ich pomocy posiadam biuro wirtualne w świetnej lokalizacji w centrum stolicy. Dzięki temu prestiż mojej firmy znacząco się poprawił, a ilość klientów zwiększyła. Według mnie więc rozwiązanie to jak najbardziej się opłaca.
Melior

Postautor: Paror » sobota 06 sty 2018, 01:09

Był taki okres w moim życiu, kiedy pracowałam w domu. Tylko trochę głupio było umawiać się z klientem np w salonie. Idealnym rozwiązaniem dla mnie było właśnie wirtualne biuro. Poza tym nic mnie nie rozpraszało, a w domu ciągle coś odciągało moją uwagę od pracy.
Paror

Postautor: kw52 » sobota 13 sty 2018, 20:37

ja jestem za zwykłymi biurami. jakby ktoś z was potrzebował wynająć biuro w Warszawie, szczególnie na Ochocie to polecam gwiazda.info :))
kw52

Postautor: koziolek » piątek 26 sty 2018, 12:45

Wydaje mi się, że wirtualne biuro to dobry pomysł jak ktoś wykonuje np. usługi u klienta albo pracuje jako freelancer a adresu potrzebuje tylko do przesyłania faktur itp
koziolek

Postautor: Dominik » środa 31 sty 2018, 17:30

Do obsługi klienta w takim biurze też by się ktoś przydał (w zależności od rodzaju biznesu) dlatego warto rozważyć outsourcing call center - opłacalne rozwiązanie i tańsze niż zatrudnianie dodatkowych osób: voiceconnect.pl/oferta/
Dominik

Postautor: primabus » niedziela 18 lut 2018, 23:40

Ciekawe jak wygląda obługa większych firm przez księgowość online np takich jak moja przewozydoanglii.pl
primabus

Postautor: Dominika1987Dominka » wtorek 10 kwie 2018, 15:11

Kiedyś na samym początku korzystaliśmy z takiego biura i nawet w porządku była ta współpraca.
Dominika1987Dominka

Postautor: reader » piątek 13 kwie 2018, 12:56

Wszystko zalezy od branży, ale jak dla mnie stacjonarne lepiej.
reader

Postautor: bromerg » czwartek 12 lip 2018, 18:34

Ja od ponad dwóch lat korzystam z usług wirtualnego biura warszawa [url]chmielna2.com[/url]. Prowadzę własną działalność i na początku nie miałem mozliwości finansowych na wynajęcie lokalu, dlatego takie wirtualne biuro wydawało mi się najlepszym rozwiązaniem. Dodatkowo mam u nich pakiet księgowości, dzięki czemu całą papierologię mam z głowy i mogę zająć się wazniejszymi sprawami, czy spędzić więcej czasu z rodziną. Jak dla mnie genialne rozwiązanie
bromerg

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma