prowadzenie własnej działalności

Jak założyć firmę.

Re: prowadzenie własnej działalności

Postautor: jacek0677 » poniedziałek 09 paź 2017, 15:04

do siebie będę wprowadzał teraz system z mwizyta.pl, będę miał podgląd do zasobów, taka kontrola to dla mnie podstawa, taki system to na pewno ułatwia.
jacek0677

Postautor: asamblers » wtorek 17 paź 2017, 11:24

Nawet nie wiem jak zacząć i trzeba się dużo oddać pracy
http://worldapartments-in.com
asamblers

Postautor: Nowaczek12nowaczek » poniedziałek 27 lis 2017, 15:21

Prowadzenie własnej działalności to duża odpowiedzialność ale jeżeli ktoś ma głowe na karku to biznes nie straszny.
Nowaczek12nowaczek

Postautor: grzesiekmar » czwartek 01 lut 2018, 11:14

Jeśli prowadzi się własną działalności to zdecydowanie powinno się zainwestować w reklamę - to ona napędza biznes. Obecnie najbardziej skuteczna jest reklama w internecie, sam miałem okazję się o tym przekonać. Za radą znajomego zleciłem pozycjonowanie strony internetowej mojej firmy agencji marketingowej SEM7.pl Korzystam z ich usług już od ponad roku i jestem mega zadowolony, klientów jest znacznie więcej niż przedtem :)
grzesiekmar

Postautor: koziel.wojciech.86 » środa 14 lut 2018, 08:59

ja też na początku bałem się prowadzenia własnej firmy. Ale po jakimś czasie strach przechodzi. Trzeba się tylko przełamać
koziel.wojciech.86

Postautor: kajetan » wtorek 06 mar 2018, 11:55

Kiedy prowadzimy własną działalność to dobrze jest mieć też zaufane biuro księgowe. Ja z takiego własnie biura księgowego korzystam już od bardzo dawna i zawsze jestem zadowolona - swoje rachunki oddaję w ręce biura z Katowic na Bohaterów Monte Cassino 20 m.1.
kajetan

Postautor: tinkok » czwartek 22 mar 2018, 14:40

Własna działalność to duży krok na przód.
https://maniaskakania.pl/
tinkok

Postautor: dona3 » poniedziałek 14 maja 2018, 15:44

Prowadząc własną działalność przede wszystkim nie możemy zapominać o tym, że reklama jest kluczem w prowadzeniu własnej działalności. Odpowiednie dotarcie do klientów zapewni nam sukces, rozgłos. Tak też się stało w naszym wypadku, gdy firma TechgrafQ zamontowała, ale i zaprojektowała dla nas city light postery. Odpowiednio podświetlone w nocy sprawiły, iż możemy się poszczycić ogromnym zainteresowaniem i sporą liczbą klientów.
dona3

Postautor: Rewka » niedziela 20 maja 2018, 17:53

Prowadząc własna działalność każdy z nas decydując się na rozliczanie jej samemu boryka się ze stosem faktu i paragonów kosztowych, które należy wprowadzić do systemu i zaksięgować. Na działania te zajmują dużo czasu dlatego tez warto zapoznać się z programem Invoice Digitizer , który nam tą pracę usprawni. Dzięki niemu zeskanowany dokument jest automatycznie wprowadzony do naszego systemu. Zostają zniwelowane błędy jakie występują przy ręcznym wprowadzaniu dokumentu. Wprowadzony dokument jest dostępny online i można mieć do niego dostęp w każdej chwili, nie przeszukując ciężkich segregatorów.
Rewka

Postautor: Konradoo » wtorek 24 lip 2018, 20:04

Co do programu Invoice Digitizer to bardzo dobry program, naprawdę przyśpiesza i usprawnia nam pracę. Pracuję z nim parę miesięcy i szczerze polecam.
Konradoo

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma