Efektywnie działająca firma - jak to osiągnać?

Jak założyć firmę.

Re: Efektywnie działająca firma - jak to osiągnać?

Postautor: weq » poniedziałek 15 lip 2013, 19:37

Polecam wyposażenie do sklepów dostępne na : hek-m.pl/pl/oferta/83/55/szafy-metalowe/
weq

Postautor: tołdi » piątek 27 wrz 2013, 10:29

Trudno mi wyobrazić sobie efektywnie działającą firmę, bez menedżera potrafiącego odpowiednio zajmować się swoimi podwładnymi. Kilka porad w tym temacie:
Kod: Zaznacz cały
 http://pmcompass.pl/knowledge_base/article/kilka-porad-jak-efektywnie-zarzadzac-zespolem/2100
tołdi

Postautor: jerry_lacan » czwartek 10 paź 2013, 08:39

Przede wszystkim zacznij od kosztów.

1) Jakie działania generują Ci największe koszty - zastanów się jak je zmniejszyć?
2) Zobacz czy masz zoptymalizowane procesy tj. nie robisz dwa trzy razy tego samego.
3) Inwestujesz w innowacje? Lepiej wydać pieniądze na automatyzację, aniżeli męczyć się z pewnymi rzeczami na piechotę. Oszczędność czasu a czas to pieniądz.
4) Pomyśl nad strategią rozwoju firmy - skonfrontuj ją z tym co jest teraz. Wybierz najlepszy scenariusz rozwoju dla siebie i swojej firmy (np. wprowadzenie nowego produktu, współpraca biznesowa)
5) Pomyśl o celach jakie Twoja firma ma osiągnąć - może warto wprowadzić jakieś metodologie zarządzania w firmie np. nastawienie na cel.

i wiele innych.
"Biznes to przygoda - Myśl innowacyjnie" - jesteśmy na Facebooku
jerry_lacan

Postautor: zlosliwiec8 » czwartek 17 paź 2013, 21:01

U mnie w osiągnięciu efektywności pomaga monitoring samochodów z http://monitoring-gps.net/ Od czasu gdy został zamontowany w samochodach kierowcy pracują wydajniej, organizacja pracy przebiega łatwiej i szybciej a klienci są zadowoleni.
zlosliwiec8

Postautor: Dolkiny » środa 20 lis 2013, 21:25

jerry_lacan pisze:Przede wszystkim zacznij od kosztów.

Dokładnie mogę się podpisać pod większością. Koszty to tak naprawdę główny problem większości firm jeśli są pieniądze to od razu mniej problemów. Pracowników najłatwiej zdyscyplinować albo nagrodą, albo karą więc kwestia jaki charakter firmy chcesz budować co do procesów korzystać z nowinek IT wprowadzaj programy, u nas wprowadzenie prostego programu do analizy i rozliczania delegacji sprawił, że koszta - wynikające z nadużyć zmniejszyły się prawie do 0 - szczegóły programu http://www.delegacje.prowadz-firme.pl/. Do tego swego czasu przyglądaliśmy się pracy poszczególnych działów wszyscy kierownicy dostali zadanie zmniejszenia kosztów o 10% większości udało się to praktycznie od razu. Kwestia w tym, że musieli dostać mocną reprymendę. Więc bardzo często koszty biorą się z zaniechania i braku zaangażowania pracowników.
Pieniądze nie śpią.
Dolkiny

Postautor: jacky » środa 28 mar 2018, 15:07

weq pisze:Polecam wyposażenie do sklepów dostępne na : hek-m.pl/pl/oferta/83/55/szafy-metalowe/

Ja z kolei mogę polecić firmę jalama.pl oferującą wyposażenie do sklepów spożywczych.
jacky

Postautor: CELINA11 » środa 28 mar 2018, 15:16

Moim zdaniem świetną opcją jest integracja systemu Jira - [url]jirasolutions.pl/jakim-celu-wdrozyc-system-jira/[/url]. Jest to świetne oprogramowanie przeznaczone do prowadzenia cyfrowej dokumentacji, u mnie w firmie sprawdza się znakomicie! :)
CELINA11

Postautor: abur » piątek 01 cze 2018, 09:25

Firma będzie solidnie działać, jeśli zadbasz o swoich pracowników. Mam na myśli również zaopatrzenie dla nich w postaci szafek typu szkolnego, czy bhp, dzięki którym będą mieli jak się przebrać, zostawić swoje rzeczy osobiste. Bardzo porządne artykuły tego typu miałem okazję zakupić od Met-Pol met-pol.pl/ . Rewelacyjnie sprawują się na terenie mojej firmy a co najważniejsze pracownicy są z nich bardzo zadowoleni.
abur

Postautor: Stella » wtorek 05 cze 2018, 09:48

Aby zoptymalizować koszty warto pomyśleć o oszczędnościach. U nas korzystnie przełożyła się instalacja fotowoltaiczna - na hali produkcyjnej. firma pvprojekt.com zrobiła projekt, który uwzględniał nasze zapotrzebowanie. Teraz, już ok rok po tym jak zrobili u nas montaż widzimy jak dużó zaoszczędziliśmy na prądzie
Stella

Postautor: OskarTad » wtorek 12 cze 2018, 11:35

Chyba w każdej firmie zdarzają się takie problemy.. Potrzeba jest osoba zarządzająca, korzystająca z kalendarza, która ws sposób logiczny potrafi pokierować zespołem. Ma zaplanowane zadania w kalendarzu książkowym.

zobacz kalendarze na stronie iveno.eu
OskarTad

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma