Sprawne zarządzanie - hotel/restauracja (oferta efektywnego

Jak założyć firmę.

Sprawne zarządzanie - hotel/restauracja (oferta efektywnego

Postautor: zarzadzaj_gip » czwartek 26 mar 2015, 09:29

Sprawne zarządzanie - hotel/restauracja wymaga doskonałej znajomości specyfiki branży.
Specjalista w tej dziedzinie jest Przedsiębiorstwo Projektowo-Wdrożeniowe GiP, od 25 lat tworzy programy wspomagające zarządzanie biznesem w branży HoReCa.

Posiadamy przejrzyste oferty, a Nasze programy są bezpieczne, elastyczne, stabilne i co najważniejsze efektywne.
Nasze programy obejmują takie kwestie jak rezerwacje miejsc, przyjmowanie oraz wymeldowywanie gości, prowadzenie kasy hotelowej, obsługę służby pięter, zarządzanie sprzedażą, raporty managerskie oraz inne zagadnienia związane z funkcjonowaniem hotelu.

Zapraszamy do współpracy!
Przedsiębiorstwo Projektowo-Wdrożeniowe GiP

http://gip.com.pl/www/
zarzadzaj_gip

Re: Sprawne zarządzanie - hotel/restauracja (oferta efektywn

Postautor: hary » środa 06 maja 2015, 11:36

Myślę że w pzypadku takiej działalnosci warto zapoznać się z ksiązką "Zarządzanie przez zaangażowanie. Jak bezinwestycyjnie poprawić wyniki firmy"
Artur Żurek kupiłem sobie w Matrasie http://www.matras.pl/zarzadzanie-przez-zaangazowanie-jak-bezinwestycyjnie-poprawic-wyniki-firmy,p,227494 za 25zl moge komus pożyczyć
hary

Postautor: Grzegorz_Z » niedziela 11 paź 2015, 19:16

Przede wszystkim system do kompleksowego zarządzania. My korzystamy z www.aurabusiness.pl. Wybraliśmy poznańską firmę Questy dlatego, że byli w stanie najlepiej odpowiedzieć na nasze oczekiwania, a jednocześnie po gruntownym researchu naszych oczekiwań i pomysłów, potrafili dorzucić od siebie rozwiązanie kilku problemów, o istnieniu których nie mieliśmy pojęcia.
Grzegorz_Z

Postautor: karlik » wtorek 21 cze 2016, 09:10

My radzimy sobie sami już od kilku lat i jakoś idzie nam biznes do przodu... Dużo nam pomogło odpowiedni oprogramowanie, ale też inne ułatwienia. Dla kuchni już od jakiegoś czasu kupujemy taki mix warzyw: http://www.rogowski.net.pl/kategoria/oferta/warzywa-marynowane/ Dzieki temu dużo szybciej przyrządzamy potrawy w kuchni. nie musimy placic pomocy kuchennej tak dużo, bo korzystamy własnie z takich gotowych półproduktów.
karlik

Postautor: Waldta » wtorek 11 paź 2016, 08:20

http://www.tqmc.pl/ zajmuje się wdrażaniem systemów zarządzania, może u nich warto sie zorientować
Waldta

Postautor: karlik » środa 22 lut 2017, 14:45

Jeśli chodzi o zarządzanie hotelem to według mnie w każdym powinien być dobry program do obsługi hotelu. Ja polecam Inteli Hotel ;)
Żeby być sobą trzeba być kimś.
karlik

Postautor: czarnowłosa » poniedziałek 09 lip 2018, 21:20

A jak wam się podoba przykładowo obsługa w restauracji Bubbles? Czy ktoś z was może tam już był? Ja ostatnio przypadkiem tam wpadłam i miałam być w sumie chwilę, ale spodobało mi się tam. Dobre jedzeni, przytulne miejsce, znakomity szampan. Obsługa też wydawała się profesjonalna. Ale chciałabym mieć pewność co do tego miejsca, ponieważ planuję tam wybrać się na rocznicę, którą niedługo obchodzę z moim mężem.
czarnowłosa

Postautor: Berna » wtorek 07 sie 2018, 09:52

Warto zainwestować i znaleźć odpowiedni dla siebie system zarządzania hotelem, który znacznie usprawni pracę całego personelu. My swój znaleźliśmy tutaj: automatykahotelowa.pl
Berna

Postautor: mańkaSZ » piątek 10 sie 2018, 20:12

System no i ludzi do pracy, a zwłaszcza odpowiedniego managera bo to on przeciez buduje i relacje w firmie i kontakty z gośćmi. Program nie jest w stanie za nas wszystkiego załatwic... taka jest prawda - potrzebni sa odpowiedzialni ludzie! Z nami od jakiegos czasu wspolpracuje agencja hr WorkRoom ktora wlasnie zajmuje sie zatrudnieniami i calym procesem rekrutacyjnym od A-Z. Znaleźli nam m.in. managera, ktorego szef szukal wczesniej po rodzinie z wiadomym skutkiem, stad multum problemow przez jakie przechodzilismy latami. Teraz jest o niebo lepiej - jest organizacja, panuje porzadek i kazdy ma zajecie!
mańkaSZ

Postautor: Romek_dolny78 » czwartek 20 wrz 2018, 13:17

Jeżeli prowadzisz hotel to warto zapisać dobry namiar do firmy, która dostarczy nam do hotelu takie wyposażenie jak : sejfy hotelowe, prasowalnice do spodni, telewizory hotelowe), po nawet najdrobniejsze akcesoria hotelowe . To wszystko w bardzo dobrych cenach możemy kupić w sklepie z Warszawy z Małowiejskiej 31/3a all4hotels.
Romek_dolny78

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma