Jak dbać o własną firmę

Jak założyć firmę.

Re: Jak dbać o własną firmę

Postautor: Petersen » czwartek 30 sie 2018, 20:16

Jakie większe firmy już stosują taką chmurę faktur?
Petersen

Postautor: grba » piątek 14 wrz 2018, 10:20

Mnóstwo firm takie rozwiązania ma, a co do bezpieczenstwa z tego co wiem jet to na podobnych zabezpieczeniach jak internetowe konta bankowe. Faktury wysyłasz nie jako pdf tylko jako linki. Najlepiej się zarejestrować na ich stronie i samemu zobaczyć co i jak, nic sie za to nie płaci.
grba

Postautor: chroopka » poniedziałek 17 wrz 2018, 19:57

mario_tka pisze:Ciekawe, ale nie znam tego rozwiązania. Czym jest ta chmura faktur? Czy takie działania on line i przechowywanie dokumentów jest bezpieczne?

Na pewno bezpieczniejsze niż przechowywanie ich gdzieś na mailach. W chmurze wszystkie dane są zakodowane. Moja ksiegowa poleca takie rozwiązanie, a zna się na rzeczy, więc jej ufam w tej kwiestii.
chroopka

Postautor: Welmer » poniedziałek 01 paź 2018, 01:03

Pod warunkiem, że nie nastąpi żadna awaria chmury.
Welmer

Postautor: chroopka » czwartek 11 paź 2018, 22:47

Może specem od IT nie jestem, ale to raczej bardzo mało prawdopodobne. Wirtualne dyski, chmury istnieją przecież nie od dziś. Moim zdaniem to mimo wszystko bezpieczniejsze niż trzymanie faktur wyłacznie na papierze albo przesyłanie ich mailem jako załączniki.
chroopka

Postautor: Waikiki_pl » wtorek 30 paź 2018, 16:29

Przede wszystkim warto inwestować we własna firmę notorycznie ja rozwijając, kładąc nacisk na narzędzia usprawniające jej funkcjonowanie jak i dobrą reklamę, od tego wszystko się zaczyna.
Waikiki_pl

Postautor: samanta30 » środa 14 lis 2018, 22:21

Przyda się naprawdę dobry marketing, aby fajnie rozpromować biznes:) Nie zapomnij też o gadżetach marketingowych, które dasz w formie mini prezentu swoim potencjalnym klientom, to mała rzecz a z reguły wszystkich cieszy! ja się zawsze tu zaopatruję videodruk.pl - mają ogromny wybór gadżetów, a to co dla mnie najważniejsze - szybko realizują zamówienie!
samanta30

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma