Magazyn i wyposażenie w sprzęt - wózki widłowe

Jak założyć firmę.

Magazyn i wyposażenie w sprzęt - wózki widłowe

Postautor: KacperIl » poniedziałek 05 lis 2018, 15:01

Cześć,
Chciałbym zapytać Was, gdzie warto szukać dobrej jakości sprzętu w zakresie wózków widłowych i podnośników do magazynu. Niedługo ze wspólnikiem otwieramy swoją własną firmę i chcielibyśmy lepiej poznać firmy które nie tylko zajmują się ich sprzedażą ale również serwisowaniem. Pomożecie?
KacperIl

Re: Magazyn i wyposażenie w sprzęt - wózki widłowe

Postautor: WeronikaMek » środa 07 lis 2018, 10:00

Bardzo dobre pytanie my również z mężem prowadzimy magazyn i powiem Ci, że długo szukaliśmy odpowiedniej firmy która będzie w stanie pomóc nam w zakresie sprzętu do magazynu zarówno zakupu jak i serwisu. Dopiero tak naprawdę odkąd nawiązaliśmy współpracę z Lemarpol różnica jest ogromna (oczywiście na plus) i takiej firmy szukaliśmy gdzie zawsze można liczyć na wsparcie i ich ogromne doświadczenie.
WeronikaMek

Postautor: PawełJol » czwartek 08 lis 2018, 12:10

Według mnie najlepiej jest jednak wybierać firmy z dużym doświadczeniem i tutaj wspomniana już wcześniej firma Lemarpol będzie jak najbardziej słusznym wyborem. Mają fajne warunki wynajmu wózków widłowych, a jeżeli zdecydujesz się kiedyś na ich zakup to obniżają następnie ich cenę o koszty wynajmu. Co do serwisu również nie mam najmniejszych zastrzeżeń, bo zawsze potrafią zdiagnozować usterki i je szybko diagnozują. Także możesz się do nich odezwać, bo wydaje mi się że się nie zawiedziesz.
PawełJol

Postautor: SebastianM » piątek 23 lis 2018, 10:05

Całkowicie się z Wami zgadzam, jeżeli mówimy o jakości sprzętu, dobrej cenie i do tego pewnym serwisie to jednak wolimy sprawdzić opinie klientów, warunki współpracy, czy też jakość kontaktu i czas odpowiedz. Ja też prowadząc biznes wolę mieć spokój w zakresie technicznym sprzętu, dlatego stawiam przede wszystkim na wiedzę, która poparta jest doświadczeniem.
SebastianM

Postautor: KubaT » czwartek 29 lis 2018, 18:59

Ja kiedyś sam raz niestety ale miałem nieprzyjemną współprace właśnie z jedną firmą gdzie na serwis czekałem kilka tygodni i tyle samo na realizację. Natomiast odkąd już działamy ze wsparciem Lemarpol to zmieniło się całkowicie. Przede wszystkim jasna umowa i warunki które są w stanie spełnić. Do tego serwisy wykonywane poprawnie i w rozsądnych cenach które oczywiście wcześniej są konkretnie ustalone.
KubaT

Postautor: KacperIl » środa 05 gru 2018, 17:55

Czyli widzę, że akurat na naszym forum jesteście przede wszystkim za Lemarpol w takim razie chyba dalej nie ma co zwlekać i postaram się jeszcze w tym tygodniu z nimi skontaktować może uda mi się jeszcze w tym roku zakończyć ten problem. Pozdrawiam i bardzo dziękuję za Wasze odpowiedzi na pewno mi się przydadzą
KacperIl

Postautor: PawełJol » czwartek 20 gru 2018, 17:56

Nie ma za co i jak jeszcze masz do nas jakieś pytania to pisz śmiało. Natomiast uważam, że jednak dużo więcej dowiesz się już bezpośrednio od ich obsługi. Ja natomiast co jakiś czas również będę tutaj zaglądał, pozdrawiam serdecznie!
PawełJol

Postautor: Nobilis » sobota 05 sty 2019, 13:59

Ja niestety w ogóle się na tym nie znam. Dlatego też raczej nie będę w stanie pomóc...
- Może zaszkodziła ci jakaś potrawa? - zapytał Bernard.
Dzikus skinął głową.
- Owszem, jadłem cywilizację.
Nobilis

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma